Etiket Sonuçları: Netflix

 • Sosyal medya devleri Türkiye temsilcilerini atadı

  Sosyal medya devleri Türkiye temsilcilerini atadı 20.03.2021

  Twitter, Youtube, Instagram, WhatsApp ve Facebook'un ardından Twitter da Türkiye'de temsilci atayacağını duyurdu. Böylece en çok kullanıcıya sahip sosyal medya uygulamalarının hepsi temsilci atamış oldu.

 • Altın Küre adayları belli oldu

  Altın Küre adayları belli oldu 05.02.2021

  Bu yıl 78’incisi gerçekleşecek Altın Küre Ödülleri’nin adayları açıklandı. İlk kez “En İyi Yönetmen” kategorisinde 3 kadın aday yer aldı.

 • Bayraktar TB2 Netflix'te 'Casusluk Sanatı'na konu oldu

  Bayraktar TB2 Netflix'te 'Casusluk Sanatı'na konu oldu 24.01.2021

  Türkiye'nin gururu Bayraktar TB2, dizi ve film platformu Netflix'e konu oldu. "Casusluk Sanatı" isimli dizide istihbarat teknolojilerinden bahsedilirken Bayraktar TB2'ye yer verildi.

 • Netflix'in abone sayısı 200 milyonu geçti

  Netflix'in abone sayısı 200 milyonu geçti 20.01.2021

  İnternet televizyon ağı Netflix'in dünya genelindeki toplam abone sayısı 203,7 milyona ulaştı. Platformun 2020 yılında abone sayısı 37 milyon arttı.

 • Hangi dijital medya platformları Türkiye'de temsilcilik açıyor?

  Hangi dijital medya platformları Türkiye'de temsilcilik açıyor? 09.01.2021

  Türkiye'de temsilcilik açacak dijital medya platformlarına son olarak Dailymotion katıldı. Peki, bugüne kadar hangileri temsilcilik açacağını duyurdu, hangileri henüz açmadı? Detaylar haberimizde.

 • Netflix ile İngiliz Kraliyet ailesi arasında dizi krizi

  Netflix ile İngiliz Kraliyet ailesi arasında dizi krizi 08.12.2020

  Küresel internet televizyon ağı Netflix, İngiliz Kraliyet ailesinin talebine rağmen, Prenses Diana'nın hayatına ele almaya başlamasının ardından eleştirilen The Crown dizisinin kurmaca olduğuna dair uyarı yayımlamayacağını açıkladı.

 • Netflix, İstanbul'da ofis açıyor

  Netflix, İstanbul'da ofis açıyor 03.12.2020

  Türkiye'deki yatırımlarını hızlandıran Netflix, İstanbul'da ofis açacağını duyurdu. Netflix'in Kurucusu ve CEO'su Reed Hastings, "Muhteşem bir şehir olan İstanbul'da ofis açacak olmak bizi gururlandırıyor" dedi.

Başa Dön