Etiket Sonuçları: Instagram

 • WhatsApp, Instagram ve Facebook'ta global kaynaklı sorun

  WhatsApp, Instagram ve Facebook'ta global kaynaklı sorun 02.04.2020

  Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Sayan, "WhatsApp, Instagram ve Facebook servislerinde global kaynaklı sorun yaşanmakta olup ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir." dedi.

 • Sanatçılar ICAF'ın sosyal medya hesabından canlı yayın yapacak

  Sanatçılar ICAF'ın sosyal medya hesabından canlı yayın yapacak 23.03.2020

  Istanbul Comics and Art Festival'in (ICAF) Instagram hesabı, iki günde bir farklı bir sanatçıyı canlı yayında ağırlayacak. Düzenli aralıklarla farklı bir sanatçının ICAF Instagram hesabını devralacağı canlı yayınlar yarın başlayacak.

 • ABD ve Fransa'dan dijital vergide geri adım

  ABD ve Fransa'dan dijital vergide geri adım 22.01.2020

  Fransa, ABD ile gerginliğe sebep olan internet devlerine dijital vergilendirme uygulamasını askıya alıyor. Fransa'nın bu adımına karşılık ABD de Fransız ürünlerine getirilecek ek vergilerden vazgeçecek.

 • En çok indirilen 5 uygulamadan 4'ü Facebook'un

  En çok indirilen 5 uygulamadan 4'ü Facebook'un 22.01.2020

  ABD'li teknoloji şirketi Facebook, bünyesindeki WhatsApp, Messenger, Facebook ve Instagram uygulamalarıyla en çok indirilen uygulamalar listesinde öne çıkıyor.

 • Ebeveynlere sosyal medya uyarıları

  Ebeveynlere sosyal medya uyarıları 26.12.2019

  Sosyal medyada özellikle 11-16 yaş arası çocuklar için ‘alarm zili’ çalıyor. Siber zorbalık, tehdit ve şantaj, herkesin kolayca eriştiği platformlarda oldukça yaygın durumda. Uzmanlara göre ise çözümün ilk adresi aile.

 • Teknoloji dünyasını sarsan 10 yıl

  Teknoloji dünyasını sarsan 10 yıl 17.12.2019

  10 yıl önce Instagram'dan hikaye paylaşmak istesek, bu mümkün değildi. Akıllı saat gibi cihazlar da yoktu. Yaşantımızda büyük yer kaplayan sosyal medya uygulamaları, yenilikçi ürünler son 10 yılda piyasaya sürüldü. Geçmişe kısa bir tur yapalım.

 • Teknoloji dünyasını sarsan 10 yıl

  Teknoloji dünyasını sarsan 10 yıl 17.12.2019

  10 yıl önce Instagram'dan hikaye paylaşmak istesek, bu mümkün değildi. Akıllı saat gibi cihazlar da yoktu. Yaşantımızda büyük yer kaplayan sosyal medya uygulamaları, yenilikçi ürünler son 10 yılda piyasaya sürüldü. Geçmişe kısa bir tur yapalım.

 • Facebook veri skandallarına rağmen hakimiyetini sürdürüyor

  Facebook veri skandallarına rağmen hakimiyetini sürdürüyor 16.12.2019

  Milyonlarca kullanıcının verilerini izinsiz kullandığı ortaya çıkan ve dünyanın dört bir yanında hakkında soruşturma yürütülen Facebook, tüm skandallara rağmen sosyal medya hakimiyetini devam ettiriyor.

 • Trump, Erdoğan ile çekilmiş aile fotoğrafını paylaştı

  Trump, Erdoğan ile çekilmiş aile fotoğrafını paylaştı 14.11.2019

  ABD Başkanı Donald Trump, Instagram hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Beyaz Saray ziyareti esnasında çekilen aile fotoğrafını paylaştı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Van kedili "tbt" paylaşımı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Van kedili "tbt" paylaşımı 19.09.2019

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 15 yıl önceki bir seyahati sırasında kucağında Van kedisi ile çektirdiği fotoğrafı, Instagram hesabından "tbt" (Throw Back Thursday) etiketiyle paylaştı.

 • Sosyal medyada "like"ların sonunu "akıl sağlığı" araştırmaları mı getiriyor?

  Sosyal medyada "like"ların sonunu "akıl sağlığı" araştırmaları mı getiriyor? 10.09.2019

  Çoğu kişi sosyal medyadan şikayet ediyor ancak bir türlü de vazgeçemiyor. Bu ağların zararlarına vurgu yapan sayısız araştırma da var. Sosyal medya devleri, gençlerin sağlığı için bazı adımlar atmaya hazırlanıyor. "Like" butonlarını kaldırmak gibi...

 • Instagram 5 ülkede daha "beğeni" rakamlarını kaldırıyor

  Instagram 5 ülkede daha "beğeni" rakamlarını kaldırıyor 20.07.2019

  Sosyal medya uygulaması Instagram, kullanıcıların paylaştığı fotoğrafların beğeni sayısını gizlediği versiyonunun denemesini, 5 ülkede daha uygulama kararı aldı.

 • Instagram'da rahatsız edici içerik paylaşanlar engellenecek

  Instagram'da rahatsız edici içerik paylaşanlar engellenecek 09.07.2019

  İnstagram rahatsız edici yorum ve içerikleri engellemek için önemli bir adım atıyor. Test aşamasındaki özellik aktif hale geldiğinde rahatsız edici içerik paylaşanların diğer kullanıcılarla etkileşimi kesilecek.

 • WhatsApp, Facebook ve Instagram çöktü

  WhatsApp, Facebook ve Instagram çöktü 03.07.2019

  Dijital dünyanın devleri Instagram, Facebook ve WhatsApp'ın çöktüğü, çok sayıda kullanıcının hesaplarında herhangi bir işlem yapamadığı öğrenildi.