Etiket Sonuçları: İstanbul Büyükşehir Belediyesi

 • İstanbul'da toplu ulaşımda koronavirüs düzenlemesi

  İstanbul'da toplu ulaşımda koronavirüs düzenlemesi 20.11.2020

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgınıyla mücadele kapsamında hafta sonları 10.00-20.00 saatleri dışında uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle raylı sistem tarifesini yeniden düzenledi.

 • Irak'ın kuzeyinde PKK'ya ait mühimmat ele geçirildi

  Irak'ın kuzeyinde PKK'ya ait mühimmat ele geçirildi
  18.11.2020

  Irak'ın kuzeyinde arama tarama faaliyeti icra eden komandolar, terör örgütü PKK'ya ait 4 el yapımı patlayıcı, antipersonel mayını, havan ve çok sayıda mühimmat ele geçirdi.

 • İstanbul İl Pandemi Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi

  İstanbul İl Pandemi Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi 02.11.2020

  İstanbul İl Pandemi Kurulu Toplantısı İstanbul Valisi Yerlikaya başkanlığında yapıldı. Vali Yerlikaya, "Devletimiz, COVID-19 ile mücadelede mükemmel bir duruş sergiliyor" açıklamasını yaptı.

 • Türkiye'de tsunami farkındalığı artmalı

  Türkiye'de tsunami farkındalığı artmalı 02.11.2020

  İzmir'i sarsan depremin ardından yaşanan tsunami gözleri bir kez daha bu tehlikeye çevirdi. Peki bu gibi durumlarda neler yapılmalı, beklenen büyük İstanbul depreminden riskli alanlar nereler? Detaylar haberimizde…

 • İstanbul'da 'yeni taksi' krizi sürüyor

  İstanbul'da 'yeni taksi' krizi sürüyor 21.10.2020

  İstanbul'a 6 bin yeni taksi teklifi tartışması sürüyor. Büyükşehir Belediyesi, UKOME kararıyla alt komisyona gönderilen 6 bin yeni taksi ile yeni taksi yönetim sisteminde ısrarcı. Taksiciler ise yeni taksi teklifine tepkili.

Başa Dön