Fotoğraf Galerileri Etiket Sonuçları: İstanbul Büyükşehir Belediyesi

 • İBB ekipleri, Emirgan Korusu'ndaki 130 ağacı kesti

  İBB ekipleri, Emirgan Korusu'ndaki 130 ağacı kesti 17.06.2022

  İstanbul'un Boğaz manzaralı en güzel parklarından Sarıyer'deki Emirgan Korusu'nda bulunan yaklaşık 130 ağaç kesildi. Orman Bölge Müdürlüğü, izin alınmadan kesim işlemi yapıldığı için İstanbul Büyükşehir Belediyesine idari para cezası uyguladı.

 • Adalar'da orman yangını tatbikatı

  Adalar'da orman yangını tatbikatı 06.06.2022

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İtfaiye Daire Başkanlığı'nın koordinesinde, yaz aylarının gelmesiyle yangınlara karşı Adalar'da tatbikat yapıldı.

 • İBB dikey bahçeleri söktü yerine "gri duvarlar" bıraktı

  İBB dikey bahçeleri söktü yerine "gri duvarlar" bıraktı 11.04.2022

  İstanbul Büyükşehir Belediyesinin, karayolları kenarındaki duvarları süsleyen ve aynı zamanda emisyonla gürültü bariyeri işlevi gören dikey bahçeleri söktüğü bazı yerlerin boş kalması uzmanların ve vatandaşların tepkisine neden oldu.

 • İstanbul'da taksimetre güncelleme kuyruğu

  İstanbul'da taksimetre güncelleme kuyruğu 08.04.2022

  İstanbul'da ulaşıma yüzde 40 zam gelmesinin ardından taksiciler de harekete geçti. Taksiciler, taksimetre cihazlarını güncellemek için erken saatlerde işlem merkezlerinin yolunu tuttu. Kilometrelerce uzunluğunda kuyruk oluştu.

 • İstanbul Yarı Maratonu'nda rekor kırıldı

  İstanbul Yarı Maratonu'nda rekor kırıldı 27.03.2022

  Tarihi Yarımada, İstanbul Yarı Maratonu'na ev sahipliği yaptı. Bu yıl 17'ncisi koşulan yarı maratonun erkekler kategorisinde parkur rekoru kırıldı. Kenyalı atlet Rodgers Kwemoi yarışı 59 dakika 15 saniyede tamamlayarak birinci oldu.

 • İBB'ye ait yolcu otobüsü devrildi: 2 ölü

  İBB'ye ait yolcu otobüsü devrildi: 2 ölü 19.02.2022

  Çankırı'nın Kurşunlu ilçesinde İBB'ye ait yolcu otobüsü şarampole devrildi. Kazada ilk belirlemelere göre 2 kişi öldü, çok sayıda kişi yaralandı.

 • Haliç'teki çöp tabakası temizleniyor

  Haliç'teki çöp tabakası temizleniyor 11.02.2022

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Haliç'in mevsimsel yağışlar ve eriyen kar suları nedeniyle renginin değiştiğini ve denizde çöp tabakası oluştuğunu, periyodik temizlik ve dip çamuru çıkarma çalışmalarının sürdürüldüğünü bildirdi.

 • Saray terzisi Botter'in apartmanı restore ediliyor

  Saray terzisi Botter'in apartmanı restore ediliyor 08.02.2022

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Sultan II. Abdülhamid döneminin resmi saray terzisi Hollandalı Maison Jean Botter için yaptırılan Botter Apartmanı için restorasyon çalışması başlattı.

 • 43. İstanbul Maratonu yarın başlıyor

  43. İstanbul Maratonu yarın başlıyor 06.11.2021

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından organize edilen 43. İstanbul Maratonu, yarın koşulacak.

 • Boğaz'daki kötü kokuya vantilatörlü çözüm

  Boğaz'daki kötü kokuya vantilatörlü çözüm 12.10.2021

  Esnaf ve vatandaşlar, Çengelköy'den İstanbul Boğazı'na dökülen Bekar Deresi'nin çevreye yaydığı kötü kokudan rahatsız oluyor.

 • "Profil atlama" ile driftin önüne geçilecek

  "Profil atlama" ile driftin önüne geçilecek 01.10.2021

  İstanbul Sultangazi'de, sürekli drift denemelerinin yapıldığı sokağa, 'profil atlama' denilen kırmızı kabartmalı şeritler ile önlem alındı.

 • İstanbul'u sağanak vurdu, trafikte yoğunluk yüzde 70’i geçti

  İstanbul'u sağanak vurdu, trafikte yoğunluk yüzde 70’i geçti 23.09.2021

  İstanbul'da etkili olan yağışın da etkisiyle sabah saatlerinde trafik yoğunluğu yaşanıyor. İBB Trafik uygulamasına göre 08.30 itibarıyla kent geneli trafik yoğunluğu yüzde 71 olarak ölçüldü.

 • İstanbul'da toplu taşıma kullanımı yarı yarıya düştü

  İstanbul'da toplu taşıma kullanımı yarı yarıya düştü 14.09.2021

  Türkiye'nin en büyük metropolü İstanbul'da yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgınından sonra toplu ulaşım kullanımının yarı yarıya düştüğü belirlendi. Salgın nedeniyle vatandaşların özel araçlarını tercih etmesi trafik yoğunluğuna neden oluyor.

 • Zafer Bayramı tüm yurtta coşkuyla kutlandı

  Zafer Bayramı tüm yurtta coşkuyla kutlandı 30.08.2021

  30 Ağustos Zafer Bayramı yurdun dört bir yanında çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Zaferin 99. yıldönümü için çeşitli etkinlikler düzenlendi. Salgın tedbirlerine uyan vatandaşlar, etkinliklere yoğun ilgi gösterdi. İşte zafer kutlamalarından kareler...

Başa Dön