Etiket Sonuçları: Estetik

 • İngiltere'de hastaneye siber saldırı: Ünlülerin estetik fotoğrafları yayılabilir

  İngiltere'de hastaneye siber saldırı: Ünlülerin estetik fotoğrafları yayılabilir 25.12.2020

  İngiltere'de bilgisayar korsanları plastik cerrahi hastane grubunun verilerini çaldı. Hackerlar hastaneyi aralarında ünlülerin de olduğu hastaların estetik öncesi ve sonrası görüntülerini yaymakla tehdit edip fidye istiyor.

 • Estetik dolgu sonrası ölüm hastane raporunda

  Estetik dolgu sonrası ölüm hastane raporunda
  09.12.2020

  İstanbul Beylikdüzü'nde, bir güzellik merkezinde estetik dolgu yaptırdıktan sonra fenalaşan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Kübra Boyraz'ın ölümüyle ilgili detaylar ortaya çıktı. Boyraz'ın hastane epikriz raporuna TRT Haber ulaştı.

 • Uzmanlardan sahte botoks uyarısı

  Uzmanlardan sahte botoks uyarısı 03.10.2020

  Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Başkanı Prof. Dr. Sühan Ayhan, botoks işlemine ilişkin "Bu işlemlerin muayenehaneler, poliklinikler, tıp merkezleri ve tam donanımlı hastaneler dışında kesinlikle yapılmaması gerekiyor." dedi.

 • Yanlış burun estetiği ameliyatına tazminat

  Yanlış burun estetiği ameliyatına tazminat 02.10.2020

  Yargıtay, estetik ameliyatı sonrasında burnunda göçük oluşan, nefes darlığı çeken ve ardından 4 operasyon daha olan kadına verilen 5 bin liralık tazminatı az buldu.

 • Sosyal medyadaki fotoğraflarla estetik tuzağına dikkat

  Sosyal medyadaki fotoğraflarla estetik tuzağına dikkat 19.12.2019

  Güzellik merkezinde yaptırdığı estetik sonucu dudağında zarar oluştuğu iddia edilen Songül Uzunoğlu'nun durumuyla estetik ameliyatları yeniden gündeme geldi.

Başa Dön