Parçalı Bulutlu 34.1ºC Ankara
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak
Spor
AA 28.01.2015 11:02

Türkiye Kupası 6. hafta maç programı

Gruplarda 6. hafta maçlarının programı açıklandı.

Türkiye Kupası 6. hafta maç programı

Ziraat Türkiye Kupası gruplarında 6. hafta maçlarının programı açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, gruplarda 3, 4 ve 5 Şubat'ta oynanacak 6. hafta maçlarının programı şöyle:

3 Şubat Salı:

15.30 İstanbul Başakşehir-Kardemir Karabükspor (Başakşehir Fatih Terim)

18.00 Akhisar Belediyespor-Trabzonspor (Balıkesir Atatürk)

20.30 Fenerbahçe-Bayburt Grup İl Özel İdare (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

4 Şubat Çarşamba:

11.00 Cizrespor-Giresunspor (Cizre-Seyircisiz)

13.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Eskişehirspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri-Seyircisiz)

13.00 Keçiörengücü-Manisaspor (Ankara Aktepe)

13.30 Altınordu-Kayserispor (İzmir Atatürk)

13.30 Samsunspor-Mersin İdmanyurdu (Samsun 19 Mayıs)

16.00 Medicana Sivasspor-Tuzlaspor (Sivas 4 Eyül)

16.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Gaziantepspor (GASKİ Spor Tesisleri)

18.00 Torku Konyaspor-Gençlerbirliği (Konya Büyükşehir)

20.00 Galatasaray-FBM Makina Balçova Yaşamspor (Türk Telekom Arena)

5 Şubat Perşembe:

13.30 Sivas Dört Eylül Belediyespor-MKE Ankaragücü (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.30 Sarıyer-Adana Demirspor (Yusuf Ziya Öniş)

18.00 Bursaspor-Centone Karagümrük (Bursa Atatürk)

20.00 Çaykur Rizespor-Beşiktaş (Yeni Rize)

Sıradaki Haber
Emre Can, Mourinho ile tartıştı
Yükleniyor lütfen bekleyiniz