Çok Bulutlu 27.2ºC Ankara
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak
Spor
TRT Haber 21.10.2021 11:32

Beşiktaş-Galatasaray derbisinin hakemi açıklandı

Süper Lig'in 10. haftasında görev yapacak hakemler belli oldu. 25 Ekim Pazartesi günü oynanacak Beşiktaş-Galatasaray derbisini hakem Fırat Aydınus yönetecek.

Beşiktaş-Galatasaray derbisinin hakemi açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, Vodafone Park'ta saat 20.00'de başlayacak derbiyi Aydınus yönetecek.

Fırat Aydınus'un yardımcılıklarını Aleks Taşcıoğlu ve Erdem Bayık üstlenecek. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Alper Ulusoy olacak.

Haftanın maçlarını yönetecek hakemler şöyle;

22 Ekim Cuma:

20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Altay (Yeni Malatya) - Yasi Kol

23 Ekim Cumartesi:

13.30 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Çaykur Didi) - Hüseyin Göçek

16.00 Gaziantep FK-GZT Giresunspor (Kalyon) - Tugay Kaan Numanoğlu

16.00 İttifak Holding Konyaspor-Yukatel Kayserispor (MEDAŞ Konya Büyükşehir) - Sarper Barış Saka

19.00 Göztepe-Trabzonspor (Gürsel Aksel) - Atilla Karaoğlan

24 Ekim Pazar:

13.30 Vavacars Fatih Karagümrük-Atakaş Hatayspor (Atatürk Olimpiyat) - Halis Özkahya

16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Medipol Başakşehir (Antalya) - Yaşar Kemal Uğurlu

16.00 Demir Grup Sivasspor-Adana Demirspor (Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül) - Bahattin Şimşek

19.00 Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor (Ülker) - Halil Umut Meler

25 Ekim Pazartesi:

20.00 Beşiktaş-Galatasaray (Vodafone Park) - Fırat Aydınus

Sıradaki Haber
Gençlerbirliği gözünü üst sıralarda
Yükleniyor lütfen bekleyiniz