Parçalı Bulutlu 33.7ºC Ankara
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak
Spor
17.03.2017 10:08

Voleybolda haftanın maç programı

Vestel Venus Sultanlar Ligi ve Efeler Ligi'nde 21. hafta müsabakaları oynanacak.

Voleybolda haftanın maç programı

Voleybolda Vestel Venus Sultanlar Ligi ve Efeler Ligi'ne 21. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek.

Türkiye Voleybol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, bu iki ligde haftanın maç programı şöyle:

Vestel Venus Sultanlar Ligi

Yarın:

13.00 Seramiksan-Fenerbahçe (Turgutlu Yıldırım Beyazıt)

15.00 Nilüfer Belediyespor-İdmanocağı (Cengiz Göllü)

16.00 VakıfBank-Halkbank (VakıfBank Spor Sarayı)

17.00 Bursa Büyükşehir Belediyespor-Beşiktaş (Cengiz Göllü)

17.00 Sarıyer Belediyespor-Eczacıbaşı VitrA (Bahçeköy Orman Fakültesi)

19 Mart Pazar:

13.00 Galatasaray-Çanakkale Belediyespor (GS Park)

Efeler Ligi

Yarın:

15.00 Ziraat Bankası-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (TVF Başkent)

15.00 Arkas Spor-Maliye Piyango (İzmir Atatürk)

19 Mart Pazar:

15.00 Beşiktaş-Halkbank (Beşiktaş Akatlar Arena)

16.00 Afyon Belediyesi Yüntaş-İnegöl Belediyespor (Afyonkarahisar Atatürk)

17.00 Galatasaray HDI Sigorta-Şanlıurfa Memleketspor (GS Park)

17.00 Fenerbahçe-Tokat Belediye Plevne (Metro Enerji)

Sıradaki Haber
Basketbolda haftanın programı
Yükleniyor lütfen bekleyiniz