Parçalı Bulutlu 25.7ºC Ankara
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak
Spor
27.10.2014 11:20

Voleybol: Erkekler 1. Lig'de görünüm

Erkekler Voleybol 1. Lig'inde Fenerbahçe, 2. hafta sonunda zirveye yerleşti.

Voleybol: Erkekler 1. Lig'de görünüm

Erkekler Voleybol 1. Lig'de 2. hafta tamamlandı. Fenerbahçe, 2. hafta sonunda zirveye yerleşti.

İlk 3 sıradaki takımın 6 puanda olduğu ligde Fenerbahçe, deplasmanda Maliye Milli Piyango'yu 3-0 yenerek averajla ilk sırada yer aldı.

İkinci sıradaki Arkas Spor, deplasmanda Palandöken Belediyespor'u 3-0'lık sonuçla geçti. Halkbank ise dış sahada İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u 3-1 yenerek 3. sırayı elde etti.

Ligde bu hafta 4 maç, 3-0 sonuçlandı, 2 maç ise 3-1'lik skorla tamamlandı.

Türkiye Voleybol Federasyonu'nun (TVF) resmi internet sitesinde yer alan istatistiklere göre haftanın en skorer oyuncusu 51 sayıyla İnegöl Belediyespor'dan Omero Raydel Poey oldu. 

Poey'i 45 sayıyla Halkbank'tan Tsvetan Sokolov ikinci, 41 sayıyla da Beşiktaşlı Niels Klapwijk üçüncü sıradan takip etti

Erkekler 1. Lig'de 2. hafta maçlarında alınan sonuçlar, puan durumu ve gelecek haftanın programı şöyle:

 Sonuçlar

İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Halkbank: 1-3

Şahinbey Belediyespor-Gümüşhane Torul Gençlik: 3-0

Palandöken Belediyespor-Arkas Spor: 0-3

Ziraat Bankası-İnegöl Belediyespor: 3-1

Galatasaray FXTCR-Beşiktaş: 3-0

Maliye Milli Piyango-Fenerbahçe: 0-3

 

Puan durumu

Sıra

Takım

O

G

M

AS

VS

P

1

FENERBAHÇE

2

2

0

6

0

6

2

ARKAS SPOR

2

2

0

6

1

6

3

HALKBANK

2

2

0

6

2

6

4

İNEGÖL BELEDİYESPOR

2

1

1

4

3

3

5

GALATASARAY FXTCR

2

1

1

4

3

3

6

ŞAHİNBEY BELEDİYESPOR

2

1

1

3

3

3

7

BEŞİKTAŞ

2

1

1

3

3

3

8

ZİRAAT BANKASI

2

1

1

3

4

3

9

GÜMÜŞHANE TORUL GENÇLİK

2

1

1

3

5

2

10

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BLD.

2

0

2

3

6

1

11

MALİYE MİLLİ PİYANGO

2

0

2

1

6

0

12

PALANDÖKEN BELEDİYESPOR

2

0

2

0

6

0

 

3. hafta maç programı

29 Ekim Çarşamba:

13.00 Beşiktaş-Palandölen Belediyespor (Beşiktaş İntegral Arena/İstanbul)

15.30 Ziraat Bankası-Maliye Milli Piyango (TVF Başkent/Ankara)

15.30 İnegöl Belediyespor-Arkas Spor (İnegöl/Bursa)

16.00 Gümüşhane Torul Gençlik-Galatasaray FXTCR (Torul/Gümüşhane)

16.00 Fenerbahçe-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Burhan Felek/İstanbul)

17.30 Halkbank-Şahinbey Belediyespor (TVF Başkent/Ankara)

Sıradaki Haber
Çanakkale Belediyespor, İstanbul'dan mutlu döndü
Yükleniyor lütfen bekleyiniz