Açık 16.5ºC Ankara
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak
Spor
AA 25.10.2023 10:36

UEFA Avrupa Ligi'nde 3. hafta yarın başlıyor

UEFA Avrupa Ligi 2023-2024 sezonu gruplarında 3. hafta maçları yarın oynanacak. 8 grupta 15 karşılaşma gerçekleşecek.

UEFA Avrupa Ligi'nde 3. hafta yarın başlıyor

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki ikinci önemli organizasyonunun grup aşamasında, yarın 8 grupta 15 maç oynanacak.

UEFA, yarın oynanması planlanan Villarreal-Maccabi Haifa maçını 6 Aralık Çarşamba gününe ertelemişti.

Üçüncü hafta maçlarının programı şöyle:

19.45 Olympiakos (Yunanistan) - West Ham United (İngiltere)

19.45 Backa Topola (Sırbistan) - Freiburg (Almanya)

19.45 Olimpik Marsilya (Fransa) - AEK (Yunanistan)

19.45 Sparta Prag (Çekya) - Rangers (İskoçya)

19.45 Aris Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi) - Real Betis (İspanya)

19.45 Sturm Graz (Avusturya) - Atalanta (İtalya)

19.45 Rakow (Polonya) - Sporting Lizbon (Portekiz)

19.45 Molde (Norveç) - Hacken (İsveç)

22.00 Brighton Hove Albion (İngiltere) - Ajax (Hollanda)

22.00 Union Saint-Gilloise (Belçika) - LASK (Avusturya)

22.00 Liverpool (İngiltere) - Toulouse (Fransa)

22.00 Panathinaikos (Yunanistan) - Rennes (Fransa)

22.00 Roma (İtalya) - Slavia Prag (Çekya)

22.00 Sheriff (Moldova) - Servette (İsviçre)

22.00 Bayer Leverkusen (Almanya) - Karabağ (Azerbaycan)

ETİKETLER
Sıradaki Haber
NBA'de son şampiyon Nuggets, ilk maçında Lakers'ı devirdi
Yükleniyor lütfen bekleyiniz