Az Bulutlu 33.6ºC Ankara
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak
Spor
21.10.2011 11:35

İşte Haftanın Programı

Spor Toto Süper Lig, Bank Asya 1. Lig, Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig maçlarının pragramı şöyle:

İşte Haftanın Programı

Spor Toto Süper Lig'e 7. hafta maçlarıyla devam edilecek.Süper Lig'de 7. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

         21.10.2011 Cuma         

         20.00 Medical Park Antalyaspor-Galatasaray (Mardan Antalyaspor)

         (22.10.2011 Cumartesi)

         15.00 Eskişehirspor-Manisaspor (Eskişehir Atatürk)
         19.00 Kardemir Karabükspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
         19.00 Bursaspor-Trabzonspor (Bursa Atatürk)

         23 Ekim Pazar:

         15.00 MKE Ankaragücü-Orduspor (Ankara 19 Mayıs)
         15.00 Kayserispor-Sivasspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
         19.00 Gaziantepspor-Gençlerbirliği (Kamil Ocak)
         19.00 Fenerbahçe-Samsunspor (FB Şükrü Saracoğlu)

         24 Ekim Pazartesi:

         20.00 Mersin İdmanyurdu-Beşiktaş (Tevfik Sırrı Gür)

 

Bank Asya 1. Lig'e 8. hafta maçlarıyla devam edilecek. 1. Lig'de 8. hafta maçlarının programı şöyle:

         22.10.2011 Cumartesi)

         13.30 Kartalspor-Denizlispor (Kartal)
         19.00 Göztepe-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (İzmir Atatürk)

         23 Ekim Pazar:

         13.30 Adanaspor-Sakaryaspor (Adana 5 Ocak)
         13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-İstanbul Güngörenspor (Tavşanlı Ada)
         13.30 Elazığspor-Akhisar Belediyespor (Elazığ Atatürk)
         16.00 Konyaspor-Karşıyaka (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)
         19.00 Bucaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Buca)

         24 Ekim Pazartesi:

         14.00 Kayseri Erciyesspor-Giresunspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Açık Yan Saha)
         20.00 Kasımpaşa-Boluspor (Recep Tayyip Erdoğan)

 

Spor Toto 2. Lig'e 7. hafta maçlarıyla devam edilecek. 2. Lig gruplarında 7. hafta maçlarının programı şöyle:
        
         -Beyaz Grup-
        
         23 Ekim Pazar:

         15.00 Bozüyükspor-BUGSAŞ Spor (Bozüyük)
         15.00 Turgutluspor-Pendikspor (Turgutlu 7 Eylül)
         15.00 Tepecikspor-Ofspor (Tepecik Belediye)
         15.00 Şanlıurfaspor-Konya Torku Şekerspor (Şanlıurfa GAP Arena)
         15.00 Çorumspor-Tokatspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)
         15.00 İskenderun Demir Çelikspor-Gaziosmanpaşaspor (İskenderun 5 Temmuz)
         15.00 Kocaelispor-Diyarbakırspor (İsmetpaşa)
         15.00 Altay-Balıkesirspor (Alsancak)
        
         -Kırmızı Grup-
        
         23 Ekim Pazar:

         15.00 Bandırmaspor-Mardinspor (Bandırma 17 Eylül)
         15.00 Eyüpspor-Altınordu (Eyüp)
         15.00 Kızılcahamamspor-Körfez Futbol Kulübü (Kızılcahamam)
         15.00 Ünyespor-Adıyamanspor (Ünye)
         15.00 Kırklarelispor-Çankırıspor (Kırklareli Atatürk)
         15.00 Alanyaspor-Adana Demirspor (Alanya Oba)
         15.00 1461 Trabzon-Sarıyer (Ahmet Suat Özyazıcı)
         15.00 Fethiyespor-Denizli Belediyespor (Fethiye)

 

Spor Toto 3. Lig'e 10. hafta maçlarıyla devam edilecek. 3. Lig gruplarında 10. hafta maçlarının programı şöyle:
        
         -1. Grup-
        
         23 Ekim Pazar:

         15.00 Manavgat Evrensekispor-Sandıklı Belediyespor (Evrenseki)
         15.00 Hacettepe-Gebzespor (Cebeci İnönü)
         15.00 Keçiören Sportif-Ümraniyespor (Yeni Mahalle Hasan Doğan)
         15.00 İnegölspor-Gümüşhanespor (İnegöl)
         15.00 Belediye Vanspor-Beşikdüzüspor (Van Atatürk)
         15.00 Akçaabat Sebatspor-Menemen Belediyespor (Akçaabat Fatih)
         15.00 Kırıkhanspor-Elazığ Belediyespor (Kırıkhan)
         15.00 Bayrampaşaspor-Kastamonuspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
         15.00 Kırıkkalespor-Lüleburgazspor (Kırıkkale Başpınar)
        
         -2. Grup-
        
         22.10.2011 Cumartesi

         15.00 İskenderunspor 1967-Belediye Bingölspor (İskenderun 5 Temmuz)
         23 Ekim Pazar:
         15.00 Sivas Dört Eylül Belediyespor-Kilimli Belediyespor (Sivas 4 Eylül
 Dış Saha)
         15.00 Karsspor-Kahramanmaraşspor (Kars)
         15.00 Erganispor-Arsinspor (Seyrantepe 1 Numaralı Saha)
         15.00 OYAK Renaultspor-İstanbulspor (Demirtaş Belediye Sentetik Çim Saha)
         15.00 Maltepespor-Nazilli Belediyespor (Maltepe Hasan Polat - Seyircisiz)
         15.00 Yalıspor-Batman Petrolspor (Yavuz Selim)
         15.00 Küçükçekmecespor-Orhangazispor (Küçükçekmece Metin Oktay)
         15.00 Gölcükspor-Keçiörengücü (Gölcük)
        
         -3. Grup-
        
         23 Ekim Pazar:

         15.00 Darıca Gençlerbirliği-Ankara Demirspor (Darıca)
         15.00 Afyonkarahisarspor-Tekirova Belediyespor (Afyon Atatürk)
         15.00 Siirtspor-Beylerbeyi (Siirt Atatürk)
         15.00 Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Hatayspor (Yeni Erzurum)
         15.00 Çarşambaspor-Pazarspor (Çarşamba Yeşilırmak)
         15.00 Sancaktepe Belediyespor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür)
         15.00 Araklıspor-Bursa Nilüferspor (Araklı)
         15.00 Anadolu Üsküdar 1908-Tarsus İdmanyurdu (Vefa)
         15.00 Yimpaş Yozgatspor-Dardanelspor (Yozgat Bozok)
     

Sıradaki Haber
Ukrayna Spor Basınından Küstah Yorum
Yükleniyor lütfen bekleyiniz