Az Bulutlu 12.5ºC Ankara
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak
TRT'den Haberler

TRT 2'den Mayıs ayında her akşam farklı film

Edebiyattan tarihe, resimden tiyatroya, müzikten felsefeye birçok alanda yapımları izleyiciyle buluşturan TRT 2, ödüllü ve prestijli filmleri mayıs ayında ekrana getirecek.

TRT 2'den Mayıs ayında her akşam farklı film

Türkiye’nin kültür sanat kanalı TRT 2’nin merakla beklenen mayıs ayı filmleri belli oldu.

Birçok alanda özel yapımları izleyiciyle buluşturan TRT 2, mayıs ayında her akşam farklı bir filmi sinemaseverlerin beğenisine sunacak.

Mayıs ayı boyunca orijinal dillerinde yayınlanacak filmler şöyle;

1 Mayıs Çarşamba 21.30 Ayrı Dünyalar (Ouistreham)
2 Mayıs Perşembe 21.30 Binici (The Rider)
3 Mayıs Cuma 21.30 Kızıl Elma (Krasnoe yabloko)
4 Mayıs Cumartesi 21.30 Uçan Balık Boğulmaz (Buladó)
5 Mayıs Pazar 21.30 Hugo
6 Mayıs Pazartesi 21.30 Paris, Texas
7 Mayıs Salı 21.30 Babam (Otac)
8 Mayıs Çarşamba 21.30 Güvercin Hırsızları (The Pigeon Thieves)
9 Mayıs Perşembe 21.30 İtalyan Yazı (Made In Italy)
10 Mayıs Cuma 21.30 Şapel (The Chapel)
11 Mayıs Cumartesi 21.30 Sanat Okulu 1994 (Art College 1994)
12 Mayıs Pazar 21.30 Fatıma (Fatima)
13 Mayıs Pazartesi 21.30 Solaris (Solyaris)
14 Mayıs Salı 21.30 Atlantik (Atlantic.)
15 Mayıs Çarşamba 21.30 Beyaz Balina
16 Mayıs Perşembe 21.30 Her Şeye Rağmen (Chce sie zyc)
17 Mayıs Cuma 21.30 Kurban (Obet)
18 Mayıs Cumartesi 21.30 Başyapıtım (Mi obra maestra)
19 Mayıs Pazar 21.30 Koro (Boychoir)
20 Mayıs Pazartesi 21.30 Farha
21 Mayıs Salı 21.30 Bazen, Daima, Asla (Sometimes, Always, Never)
22 Mayıs Çarşamba 21.30 Ceviz Ağacı
23 Mayıs Perşembe 21.30 Proxima
24 Mayıs Cuma 21.30 3000 Gece (3000 Layla)
25 Mayıs Cumartesi 21.30 Yürüyebildiğim Kadar Uzağa (As Far As I Can Walk)
26 Mayıs Pazar 21.30 Aşıklar Şehri (La La Land)
27 Mayıs Pazartesi 21.30 Terzi (Raftis)
28 Mayıs Salı 21.30 Son Kelime (The Last Word)
29 Mayıs Çarşamba 21.30 Kumbara
30 Mayıs Perşembe 21.30 Nefes (Breathe)
31 Mayıs Cuma 21.30 Mutfak Taburu (La Brigade)