Açık 23ºC Ankara
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak
TRT'den Haberler

TRT 2'den kasım ayına her akşam farklı film

Edebiyattan tarihe, resimden tiyatroya, müzikten felsefeye birçok alanda yapımları izleyiciyle buluşturan TRT 2, ödüllü ve prestijli filmleri kasım ayında ekrana getirecek.

TRT 2'den kasım ayına her akşam farklı film

Türkiye’nin kültür sanat kanalı TRT 2’nin merakla beklenen kasım ayı filmleri belli oldu. Birçok alanda özel yapımları izleyiciyle buluşturan TRT 2, kasım ayında her akşam farklı bir filmi sinemaseverlerin beğenisine sunacak.

Kasım ayı boyunca orijinal dillerinde yayınlanacak filmler şöyle;

1 Kasım Çarşamba 21.30 Uzun Zaman Önce
2 Kasım Perşembe 21.30 İki Gün ve Bir Gece (Deux jours, une nuit)
3 Kasım Cuma 21.30 Kemik İliği (Maghze Ostokhan)
4 Kasım Cumartesi 21.30 Yang'dan Sonra (After Yang)
5 Kasım Pazar 21.30 Doğruyu Söyle (Concussion)
6 Kasım Pazartesi 21.30 İz Sürücü (Stalker)
7 Kasım Salı 21.30 Radyoaktif (Radioactive)
8 Kasım Çarşamba 21.30 Av Mevsimi
9 Kasım Perşembe 21.30 Tutsaklar (Foglyok)
10 Kasım Cuma 21.30 Aşktan Sonra (L'économie du couple)
11 Kasım Cumartesi 21.30 Tom Medina
12 Kasım Pazar 21.30 Yarının Adamı (The Tomorrow Man)
13 Kasım Pazartesi 21.30 Yara (Blizna)
14 Kasım Salı 21.30 Bir Zamanlar Sinema (Chhello Show)
15 Kasım Çarşamba 21.30 Pota
16 Kasım Perşembe 21.30 Elveda Oğlum (Di jiu tianchang)
17 Kasım Cuma 21.30 Sessiz Kız (An Cailín Ciúin)
18 Kasım Cumartesi 21.30 Bebek Servisi (Beurokeo)
19 Kasım Pazar 21.30 Ay (Moon)
20 Kasım Pazartesi 21.30 Ayna (Zerkalo)
21 Kasım Salı 21.30 Akasyalar (Las Acacias)
22 Kasım Çarşamba 21.30 Çatlak
23 Kasım Perşembe 21.30 Başka Bir Dünya (Un autre monde)
24 Kasım Cuma 21.30 Eleştirel Düşünme (Critical Thinking)
25 Kasım Cumartesi 21.30 Baba (The Father)
26 Kasım Pazar 21.30 Darwin'e Son Taksi (Last Cab to Darwin)
27 Kasım Pazartesi 21.30 Şahane Hayat (It's a Wonderful Life)
28 Kasım Salı 21.30 Memoria
29 Kasım Çarşamba 21.30 Kovan
30 Kasım Perşembe 21.30 Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak