Açık 28.9ºC Ankara
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak
TRT'den Haberler

TRT 2'den eylül ayında her akşam farklı film

Edebiyattan tarihe, resimden tiyatroya, müzikten felsefeye birçok alanda yapımları izleyiciyle buluşturan TRT 2, ödüllü ve prestijli filmleri eylül ayında ekrana getirecek.

TRT 2'den eylül ayında her akşam farklı film
Bülteni İndir

Türkiye’nin kültür sanat kanalı TRT 2’nin merakla beklenen eylül ayı filmleri belli oldu. Birçok alanda özel yapımları izleyiciyle buluşturan TRT 2, eylül ayında her akşam farklı bir filmi sinemaseverlerin beğenisine sunacak.

Eylül ayı boyunca orijinal dillerinde yayınlanacak filmler şöyle;

1 Eylül Cuma 21.30 Atlantik (Atlantic.)
2 Eylül Cumartesi 21.30 Bangladeş Yapımı (Made in Bangladesh)
3 Eylül Pazar 21.30 Nebraska (Nebraska)
4 Eylül Pazartesi 21.30 Modern Zamanlar (Modern Times)
5 Eylül Salı 21.30 Taksi Tahran (Taxi)
6 Eylül Çarşamba 21.30 Omar ve Biz (Omar and Us)
7 Eylül Perşembe 21.30 Odaklan Babaanne (Koncentrisi se, baba)
8 Eylül Cuma 21.30 Şeker Portakalı (Meu Pé de Laranja Lima)
9 Eylül Cumartesi 21.30 Yola Devam (Hit The Road)
10 Eylül Pazar 21.30 Boyun Eğmeyeceğim (Won't Back Down)
11 Eylül Pazartesi 21.30 Neşeli Pazar (Vivement dimanche!)
12 Eylül Salı 21.30 Mukağali (Mukağali )
13 Eylül Çarşamba 21.30 Buğday
14 Eylül Perşembe 21.30 Onoda (Onoda, 10000 nuits dans la jungle)
15 Eylül Cuma 21.30 Bayan Lowry ve Oğlu (Mrs Lowry & Son)
16 Eylül Cumartesi 21.30 Terzi (Raftis)
17 Eylül Pazar 21.30 Dalgarın Peşinde (Chasing Mavericks)
18 Eylül Pazartesi 21.30 Amerikalı Amcam (Mon oncle d'Amérique)
19 Eylül Salı 21.30 Anton
20 Eylül Çarşamba 21.30 İki Şafak Arasında
21 Eylül Perşembe 21.30 Rüzgarların Arasında (Risttuules)
22 Eylül Cuma 21.30 Hakikat ve Adalet (Tõde ja õigus)
23 Eylül Cumartesi 21.30 Ekmek ve Güller (Bread and Roses)
24 Eylül Pazar 21.30 Hayat Işığım (The Light Between Oceans)
25 Eylül Pazartesi 21.30 5'ten 7'ye Cleo (Cléo de 5 à 7)
26 Eylül Salı 21.30 Kuşlar Dönünceye Dek (En attendant les hirondelles)
27 Eylül Çarşamba 21.30 Dilsiz
28 Eylül Perşembe 21.30 Son Vardiya (The Last Shift)
29 Eylül Cuma 21.30 Aşk Zamanı (In The Mood For Love)
30 Eylül Cumartesi 21.30 Kutsal Ruh (Espíritu sagrado)