Az Bulutlu 6.8ºC Ankara
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak
TRT'den Haberler

TRT 2'den ekim ayında her akşam farklı film

Edebiyattan tarihe, resimden tiyatroya, müzikten felsefeye birçok alanda yapımları izleyiciyle buluşturan TRT 2, ödüllü ve prestijli filmleri ekim ayında ekrana getirecek.

TRT 2'den ekim ayında her akşam farklı film
Bülteni İndir

Türkiye’nin kültür sanat kanalı TRT 2’nin merakla beklenen ekim ayı filmleri belli oldu. Birçok alanda özel yapımları izleyiciyle buluşturan TRT 2, ekim ayında her akşam farklı bir filmi sinemaseverlerin beğenisine sunacak.

TRT 2'den ekim ayında her akşam farklı film

Aralarında televizyonda ilk kez ekranlara gelecek yapımların da yer aldığı, ekim ayı boyunca orijinal dilinde yayınlanacak filmler şöyle:

1 Ekim Perşembe       21.00   MidnightIn Paris (Paris'te Gece Yarısı)

2 Ekim Cuma              21.30   Queen of theMountains (Dağların Kraliçesi)

3 Ekim Cumartesi       21.30   At Eternity'sGate (Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında)

4 Ekim Pazar              21.30   TheBear (Ayı)

5 Ekim Pazartesi         21.00   Champions (Şampiyonlar)

6 Ekim Salı                  21.00   Adem'in Eli    

7 Ekim Çarşamba       21.00   Hatfields&McCoys 1 

8 Ekim Perşembe       21.00   Hatfields&McCoys 2 

9 Ekim Cuma              21.30   Hatfields&McCoys 3 

10 Ekim Cumartesi     21.30   The Blue Veiled (Mavi Yaşmaklı)

11 Ekim Pazar            21.30   Marshall        

12 Ekim Pazartesi       21.00   NeverLeave Me (Bırakma Beni)

13 Ekim Salı                21.00   ForgetAboutNick (Eski Kocamız)

14 Ekim Çarşamba     21.00   Ben O Değilim            Ben O Değilim

15 Ekim Perşembe     21.00   Russian Ark (Rus Hazine Sandığı)

16 Ekim Cuma            21.30   AboutElly (Elly Hakkında)

17 Ekim Cumartesi     21.30   True Grit (İz Peşinde)

18 Ekim Pazar            21.30   Screwdriver (Tornavida)

19 Ekim Pazartesi       21.00   GroundhogDay (Bugün Aslında Dündü)

20 Ekim Salı                21.00   TheDust of Time (Zamanın Tozu)

21 Ekim Çarşamba     21.00   Son Çıkış        

22 Ekim Perşembe     21.00   Centaur (At Hırsızı)

23 Ekim Cuma            21.30   Kramer vs. Kramer (KramerKramer'e Karşı)

24 Ekim Cumartesi     21.30   Tepenin Ardı  

25 Ekim Pazar            21.30   The Silence (Sükût)

26 Ekim Pazartesi       21.00   While At War (Savaşın Gölgesinde)

27 Ekim Salı                21.00   LikeFatherLike Son (Benim Babam, Benim Oğlum)

28 Ekim Çarşamba     21.00   Güller 

29 Ekim Perşembe     21.00   Loving Vincent           

30 Ekim Cuma            21.30   Mudbound (Savaştan Sonra)

31 Ekim Cumartesi     21.30   Bozkır