Fotoğraf Galerileri Etiket Sonuçları: Uzaktan Eğitim

 • Kontrollü normalleşme kararları açıklandı

  Kontrollü normalleşme kararları açıklandı 01.03.2021

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, koronavirüsle mücadelede kontrollü normalleşme kararlarını açıkladı. Tüm iller vaka yoğunluğuna göre düşük, orta, yüksek ve çok yüksek olarak risk sınıflarına ayrıldı. Eğitim konusunda önemli kararlar alındı. İşte kontrollü normalleşme süreci...

 • Koronavirüs dijital bağımlılığı artırdı

  Koronavirüs dijital bağımlılığı artırdı 08.02.2021

  Avrasya Üniversitesi Psikoloji Bölümü Dr. Öğretim Üyesi Tevfik Fikret Karahan, pandemi sürecinde uzun süre evde kalan vatandaşların, dijital cihazları kullanma sürelerine ve teknoloji bağımlılığına dikkat etmeleri gerektiğini bildirdi.

 • Selçuk, yarıyıl tatil zilini çaldı

  Selçuk, yarıyıl tatil zilini çaldı 22.01.2021

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 81 ilden öğrencilerin katılımıyla 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Yarıyıl Dönemi kapanışı ve "Birlikte 23 Gün Etkinlikleri" tanıtım programına çevrim içi katıldı.

 • 81 ilde bayrak töreni yapıldı

  81 ilde bayrak töreni yapıldı 11.01.2021

  Yeni haftaya başlarken Türkiye'nin dört bir yanındaki okullarda İstiklal Marşı okundu. Saat 10.00 itibarıyla tüm okulların bahçesinde bayrak töreni yapıldı.

 • Pamukkale Belediyesi, 2 bin öğrenciye tablet dağıttı

  Pamukkale Belediyesi, 2 bin öğrenciye tablet dağıttı 23.12.2020

  Pamukkale Belediyesi, uzaktan eğitime katılamayan 2 bin öğrenciye tablet dağıttı.

 • Yazı tahtasını omuzlayan öğretmen için köyün her yeri eğitim yuvası oldu

  Yazı tahtasını omuzlayan öğretmen için köyün her yeri eğitim yuvası oldu 21.12.2020

  Kars'ta görev yapan sınıf öğretmeni İhsan Kartoğlu, teknolojik imkanları olmayan köy çocuklarının yeni tip koronavirüs nedeniyle verilen uzaktan eğitimden mahrum kalmaması için seferber oldu. Okuldaki yazı tahtasını omuzuna alarak kar, yağmur ve çamur demeden öğrencilerine giden Kartoğlu, COVID-19 salgını nedeniyle kapı önünde, bahçede ve pencerede öğrencilerine ders anlatıyor.

Başa Dön