KIRKLARELİ
KIRKLARELİ
Kırklareli`nde yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında eğitimlerinin bir kısmını yüz yüze, bir kısmını ise uzaktan eğitim modeli ile gören öğrencilere karneleri dağıtıldı.
Hüsamettin Mehmet Ateş Anaokulu`nda gerçekleştirilen törende, öğrenciler karnelerini aldı.
Kırklareli Valisi Osman Bilgin, törende yaptığı konuşmada, öğrencilerin verimli bir yaz tatili geçirmesi gerektiğini, telafi eğitimlerinin devam edeceğini söyledi.
Karnelerinin öğrencilere hayırlı olmasını dileyen Bilgin, yaz tatilinde de salgın tedbirlerine uyulması gerektiğini kaydetti.
Törene, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Ali Bekar, öğretmenler ve veliler katıldı.
BİLECİK
BİLECİK
Bilecik`te ilkokul, ortaokul ve lise kademesinde eğitim gören öğrenciler karnelerini alarak yaz tatiline girdi.
EDİRNE
EDİRNE
Edirne`de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında eğitimlerinin bir kısmını yüz yüze, bir kısmını ise uzaktan eğitim modeli ile gören öğrencilere karneleri dağıtıldı. Edirne`de 75. Yıl İlkokulu`nda öğrenciler karne sevinci yaşadı.
Edirne`de 75. Yıl İlkokulu`nda öğrenciler karne sevinci yaşadı. Öğretmenleri tarafından okul bahçesinde karşılanan öğrenciler "karne hatırası" panosunun önünde fotoğraf çektirdi.
Öğretmenler, sınıflarına geçen öğrencilerden yaz tatilinde de salgın tedbirlerine uymalarını istedi.
Karne almaya gelen öğrencileri aileleri de heyecanla okul bahçesinde bekledi.
75. Yıl İlkokulu öğrencisi Derin İnci, karne aldığı için mutlu, arkadaşları ve öğretmenlerden ayrılacağı için üzgün olduğunu belirtti. Salgın dönemini uzaktan eğitimle geçirdiklerini anlatan İnci, "Bu dönemde sosyal mesafe, hijyen ve maske takmaya dikkat ettim. Yaz tatilimde de kurallara uyacağım." diye konuştu.
NEVŞEHİR
NEVŞEHİR
Yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında çoğunluğu uzaktan eğitimle geçen 2020-2021 eğitim öğretim dönemi sona ererken, Nevşehir`de öğrenciler karne heyecanı yaşadı.
19 Mayıs İlkokulundaki karne töreninde, karne ve belgelerini alan öğrencilerin heyecanları yüzlerine yansıdı.
GÜMÜŞHANE
GÜMÜŞHANE
Gümüşhane`de yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında eğitimlerinin bir kısmını yüz yüze, bir kısmını ise uzaktan eğitim modeli ile gören öğrencilere karneleri dağıtıldı.
Öğrencilerin karne sevinci yaşadığı Şehit Murat Yıldız İlkokulu`nda düzenlenen törende, öğrencilere karneleri Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen (Solda) tarafından takdim edildi.
Yükleniyor lütfen bekleyiniz