Fotoğraf Galerileri Etiket Sonuçları: Devlet Desteği

 • Konut destek paketlerinin detayları belli oldu

  Konut destek paketlerinin detayları belli oldu 10.05.2022

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, konut sektörünü canlandıracak 3 yeni paket açıkladı. Buna göre, ilk defa konut sahibi olacaklar 10 yıl vade ve 0,99 faiz oranıyla ev sahibi olabilecek. Döviz hesabı ve altınlarını bozduranlar ise 0,89 faizle ev kredisi alabilecek. İşte ayrıntılar...

 • KOSGEB desteğiyle kurduğu fabrikasıyla ihracata hazırlanıyor

  KOSGEB desteğiyle kurduğu fabrikasıyla ihracata hazırlanıyor 03.03.2022

  Düzce'de ev tekstili sektöründe bir firmada üretim planlama sorumlusu ve müdür olarak çalışırken 4 yıl önce fabrika açarak kendi işinin patronu olan Öznur Özsoy, yurt dışına perde göndermeye hazırlanıyor.

 • Devlet desteği alan eski hükümlüler kendi işini kuruyor

  Devlet desteği alan eski hükümlüler kendi işini kuruyor 22.12.2021

  Van'da işledikleri suçlar nedeniyle bir süre cezaevinde kalan eski hükümlüler, devletin sağladığı hibe desteği sayesinde kendi işlerini kurarak hayatlarında yeni bir sayfa açmanın mutluluğunu yaşıyor.

 • Koza üretimi hibe destekleriyle artacak

  Koza üretimi hibe destekleriyle artacak 19.11.2021

  Tarım ve Orman Bakanlığı'nın yüzde 100 hibe desteği ile ipek böceği yetiştiriciliğinde koza üretiminin artması sağlanacak.

 • Pamuk fiyatı üreticinin yüzünü güldürdü

  Pamuk fiyatı üreticinin yüzünü güldürdü 23.09.2021

  Adana'da pamuğun satış fiyatı ve devlet desteği üreticiyi memnun etti. Bu yıl 200 bin dekar alanda ekimi yapılan pamukta 110 bin ton rekolte bekleniyor.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan esnaf ve çiftçiye müjde

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan esnaf ve çiftçiye müjde 17.05.2021

  Kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan esnaf ve çiftçilere müjdeleri açıkladı. Erdoğan, iki ayrı grup halinde 1 milyon 384 binden fazla esnaf ve sanatkara 4 milyar 622 milyon liralık kaynağın karşılıksız verileceğini duyurdu. İşte çiftçi ve esnafa yeni destekler...

 • Emekliye, memura, esnafa müjde

  Emekliye, memura, esnafa müjde 30.04.2021

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, memur ve esnaf için alınan kararlar ile sağlanacak yeni destekleri açıkladı. İşte o desteklerin ayrıntıları...

 • 'Kırsal Kalkınmada Uzman Eller' projesi kapsamında midye üretim tesisi kurdu

  'Kırsal Kalkınmada Uzman Eller' projesi kapsamında midye üretim tesisi kurdu 06.04.2021

  İzmir'de yaşayan Cihat Hamarat, 'Kırsal Kalkınmada Uzman Eller' projesi kapsamında aldığı hibe desteğiyle Urla'da 29 ton kapasiteli Akdeniz midyesi yetiştirme tesisi kurup, kendi işinin patronu oldu.

 • Restoranlarda hangi önlemler alınacak?

  Restoranlarda hangi önlemler alınacak? 18.02.2021

  Mart ayı itibarıyla kademeli normalleşme süreci başlayacak. Restoran ve kafe esnafını rahatlatacak adımların yol haritası önümüzdeki günlerde açıklanacak. Peki, restoranlarda hangi önlemler alınabilir? Türk Standartları Enstitüsü belirledi.

 • Salgından etkilenen esnafa destek paketi

  Salgından etkilenen esnafa destek paketi 14.12.2020

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısının ardından esnafa yönelik yeni destek paketini açıkladı. Yılbaşında sokağa çıkma kısıtlamasının devam edeceğini söyledi.

Başa Dön