UEFA Avrupa Ligi'nde 12 grupta üçüncü hafta maçları tamamlandı.
Karşılaşmalar sonrasında, Villereal, Torino, Beşiktaş-Tottenham, Salzburg, Dinamo Moskov, Inter, Sevilla, Everton, Young Boys, Steaua Bükreş, Fiorentina ve Legia Varşova gruplarında lider durumda bulunuyor.
Gruplardaki dördüncü maçlar 6 Kasım Perşembe günü oynanacak.
Gruplarda alınan sonuçlar ve puan durumları şöyle:
A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K ve L gruplarında yapılan maçlarda alınan sonuçlar ve puan durumu şöyle:
A Grubu
Borussia Mönchengladbach-Apollon: 5-0
Villereal-Zürich: 4-1
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1- Villereal | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 2 | 7 |
2- B. Mönchengladbach | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | 2 | 5 |
3- Apollon | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 11 | 3 |
4- Zürich | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | 1 |
B Grubu
Torino-HJK Helsinki: 2-0
Club Brugge-Kobenhavn: 1-1
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1- Torino | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 7 |
2- Club Brugge | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 1 | 5 |
3- Kobenhavn | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 4 |
4- HJK Helsinki | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 0 |
C Grubu
Partizan-Beşiktaş: 0-4
Tottenham Hotspur-Asteras: 5-1
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1- Beşiktaş | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 2 | 5 |
2- Tottenham Hotspur | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 2 | 5 |
3- Asteras | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | 4 |
4- Partizan | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6 | 1 |
D Grubu
Salzburg-Dinamo Zagreb: 4-2
Celtic-Astra: 2-1
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1- Salzburg | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 5 | 7 |
2- Celtic | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 3 | 7 |
3- Dinamo Zagreb | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 6 | 3 |
4- Astra | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 9 | 0 |
E Grubu
PSV Eindhoven-Panathinaikos:1-1
Estoril-Dinamo Moskova: 1-2
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1- Dinamo Moskova | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 2 | 9 |
2- PSV Eindhoven | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 |
3- Estoril | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3 | 3 |
4- Panathinaikos | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | 1 |
F Grubu
Inter-St. Etienne: 0-0
Dnipro-Karabağ: 0-1
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1- Inter | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 7 |
2- Karabağ | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 |
3- St. Etienne | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 |
4- Dnipro | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 |
1 |
G Grubu:
Rijeka-Feyenoord: 3-1
Standart Liege-Sevilla: 0-0
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1-Sevilla | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 5 |
2-Standart Liege | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 4 |
3-Rijeka | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 4 |
4-Feyenoord | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | 3 |
H Grubu:
Krasnador-Wolfsburg: 2-4
Lille-Everton: 0-0
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1-Everton | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 2 | 5 |
2-Wolfsburg | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 7 | 4 |
3-Lille | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 3 |
4-Krasnodar | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 6 | 2 |
I Grubu:
Slovan Bratislava-Sparta Prag: 0-3
Young Boys-Napoli: 2-0
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1-Young Boys | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 3 | 6 |
2-Sparta Prag | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 6 |
3-Napoli | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 6 |
4-Slovan Bratislava | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | 0 |
J Grubu:
Aalborg-Dinamo Kiev: 3-0
Steaua Bükreş-Rio Ave: 2-1
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1-Steaua Bükreş | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 4 | 6 |
2-Dinamo Kiev | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 6 |
3-Aalborg | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 6 | 6 |
4-Rio Ave | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | 0 |
K Grubu:
Dinamo Minsk-Guingamp: 0-0
PAOK-Fiorentina: 0-1
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1-Fiorentina | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 0 | 9 |
2-Guingamp | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 |
3-PAOK | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 4 | 3 |
4-Dinamo Minsk | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 9 | 1 |
L Grubu:
Trabzonspor-Lokeren: 2-0
Metalist Kharkiv-Legia Varşova: 0-1
TAKIMLAR | O | G | B | M | A | Y | P |
1-Legia Varşova | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 |
2-Trabzonspor | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 6 |
3-Lokeren | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | 3 |
4-Metalist Kharkiv | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 |
0 |