Spor Toto 2. Lig'de 22. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, 2. Lig gruplarında 22. hafta maçlarını yönetecek hakemler şunlar:
Beyaz Grup
14 Şubat Pazar:
13.00 Hatayspor-Bayrampaşa: Eser Birinci
13.30 Sarıyer-Menemen Belediyespor: Erdem İren
13.30 BUGSAŞ Spor-Pazarspor: Hasan Kılıçarslan
13.30 Bandırmaspor-Orduspor: Veli Karakaya
13.30 Ümraniyespor-Pendikspor: Yiğit Arslan
13.30 Kırklarelispor-Anadolu Üsküdar 1908: Celal Bayraklı
13.30 Fethiyespor-Alpedo Kahramanmaraşspor: Ömer Tolga Güldibi
13.30 İstanbulspor-Hacettepe: Yavuz Çetin
13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Nazilli Belediyespor: Sinan Dereci
Kırmızı Grup
13 Şubat Cumartesi:
13.00 Sivas Belediyespor-Tokatspor: Erkan Özdamar
14 Şubat Pazar:
13.00 Gümüşhanespor-Fatih Karagümrük: Murat Erdoğan
13.30 Aydınspor 1923-MKE Ankaragücü: Şeref Taştan
13.30 Bucaspor-Keçiörengücü: Mert Güzenge
13.30 Manisaspor-Büyükçekmece Tepecikspor: Seser Tuna
13.30 Kartalspor-Tuzlaspor: Burak Taşkınsoy
13.30 İnegölspor-Amed Sportif Faaliyetler: Veli Ersin Bıçak
13.30 Eyüpspor-Kocaeli Birlikspor: Yasin Kol
13.30 Tarsus İdmanyurdu-Ankara Demirspor: Çağdaş Altay
Spor Toto 3. Lig'de 25. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, 3. Lig gruplarında haftanın maçlarında düdük çalacak hakemler şunlar:
1. Grup
14 Şubat Pazar:
13.00 Arsinspor-Tekirdağspor: Bayram Başkan
13.00 Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Zonguldak Kömürspor: Alkım Aksoy
13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Gölbaşıspor: Volkan Şeker
13.00 Kırıkhanspor-Düzcespor: Erdoğan Özkaya
13.30 Tire 1922-Turgutluspor: Burak Şeker
13.30 Altay-Yeşil Bursa: Harun Toplar
13.30 Maltepespor-Kozan Belediyespor: Semih Güner
13.30 Bursa Nilüferspor-Erzin Belediyespor: Gökçen Öztürk
2. Grup
13 Şubat Cumartesi:
13.30 Adliyespor-Yomraspor: Turgut Doman
14 Şubat Pazar:
13.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Denizli Büyükşehir Belediyespor: Cihan Ataş
13.00 Diyarbekirspor-Ayvalıkgücü Belediyespor: Oğuzhan Uğurlu
13.00 Payaspor-Gaziosmanpaşa: Batuhan Gültek
13.30 Etimesgut Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor: Ferhan Kestanlıoğlu
13.30 Orhangazispor-Ofspor: Davut Dakul Çelik
13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Derincespor: Burak Olcar
13.30 Kemerspor 2003-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: Sezer Yalçın
13.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Zara Belediyespor: İlker Yasin Avc
3. Grup
14 Şubat Pazar:
12.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Batman Petrolspor: Levent Aktan
13.00 Bayburt Grup Özel İdare-Dardanelspor: Sezer Polat
13.00 24 Erzincanspor-Sandıklıspor: Doğan Altun
13.30 Çorum Belediyespor-Çatalcaspor: Mehmet Karanlık
13.30 Kastamonuspor 1966-Çine Madranspor: Özer Özden
13.30 Beylerbeyi-Körfez İskenderunspor: Ozan Soykan
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Dersimspor: Volkan Okur
13.30 Niğde Belediyespor-Manavgatspor: Doğu Yılmaz
13.30 Gölcükspor-TKİ Tavşanlı Linyitspor: Metehan Alpat