Fotoğraf Galerileri Etiket Sonuçları: TİKA

 • TİKA'dan Gazze'ye yardım eli

  TİKA'dan Gazze'ye yardım eli 23.06.2021

  Türkiye, Filistin halkının yanında olmaya devam ediyor. TİKA, abluka altındaki Gazze Şeridi'nde İsrail'in son saldırılarında zarar görenlere yardım elini uzattı. Filistinlilere zorunlu ihtiyaçlardan oluşan yardım seti dağıtıldı.

 • TİKA, 82 ülkeden yaklaşık 1 milyon kişiye Türkiye'nin dost elini uzattı

  TİKA, 82 ülkeden yaklaşık 1 milyon kişiye Türkiye'nin dost elini uzattı 12.05.2021

  Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), "Erenler Sofrası" programı kapsamında ramazan boyunca Balkanlar'dan Orta Asya'ya, Afrika'dan Amerika'ya düzenlenen projelerle 82 ülkede yaklaşık 1 milyon kişiye gıda ve hijyen paketi verildi, sıcak yemek dağıtıldı.

 • TİKA, El Halil kentindeki tarihi evleri restore ediyor

  TİKA, El Halil kentindeki tarihi evleri restore ediyor 30.04.2021

  Filistin'de Mescid-i Aksa'dan sonra kutsal mekanlar açısından en önemli ikinci yer olarak addedilen El Halil kentindeki Harem-i İbrahim Camii'nin çevresinde yer alan tarihi evler, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından restore ediliyor.

 • TİKA Azerbaycan'da 'Köyden Kente' satış merkezini kurdu

  TİKA Azerbaycan'da 'Köyden Kente' satış merkezini kurdu 21.12.2020

  Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA), tarım ürünleri ve köy mahsullerinin doğrudan üreticiler tarafından şehir halkına sunulduğu 'Köyden Kente' satış merkezini kurdu.

 • TİKA'nın desteklediği Sudanlı kadınlar üretime katkı sağlıyor

  TİKA'nın desteklediği Sudanlı kadınlar üretime katkı sağlıyor 14.10.2020

  Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığının (TİKA), iş kurmaları ve geçimlerini sağlamaları için malzeme desteğinde bulunduğu Sudanlı dar gelirli kadınlar, üretime ve istihdama katkı sunmaya başladı.

Başa Dön