Fotoğraf Galerileri Etiket Sonuçları: Fuat Oktay

 • Devlet erkanı Anıtkabir'de

  Devlet erkanı Anıtkabir'de 23.04.2022

  Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve beraberindeki devlet erkanı, TBMM'nin açılışının 102. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Anıtkabir'de düzenlenen törene katıldı.

 • Özal için İstanbul'da anma töreni yapıldı

  Özal için İstanbul'da anma töreni yapıldı 17.04.2022

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ile merhum Turgut Özal'ın eşi Semra Özal, oğulları Ahmet ve Efe Özal'ın katıldığı, Topkapı'daki Anıt Mezar'da düzenlenen törende dualar edildi.

 • Güldal Akşit için Meclis'te cenaze töreni düzenlendi

  Güldal Akşit için Meclis'te cenaze töreni düzenlendi 04.12.2021

  Tedavi gördüğü hastanede vefat eden eski Turizm Bakanı ve Devlet Bakanı Güldal Akşit için Meclis'te cenaze töreni düzenlendi.

 • KKTC'nin kuruluşunun 38. yılı

  KKTC'nin kuruluşunun 38. yılı 15.11.2021

  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin (KKTC) 38. kuruluş yıl dönümü İzmir Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törenle kutlandı.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, 26 yeni fabrikanın açılışına katıldı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 26 yeni fabrikanın açılışına katıldı 16.08.2021

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde 26 yeni fabrika ve altyapıların açılış törenine katıldı.

 • Fuat Oktay ve Abdulfettah el-Burhan'dan SSB'ye ziyaret

  Fuat Oktay ve Abdulfettah el-Burhan'dan SSB'ye ziyaret 13.08.2021

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Sudan Egemenlik Konseyi Başkanı Orgeneral Abdulfettah el-Burhan, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığını (SSB) ziyaret etti. SSB Başkanı İsmail Demir'in eşlik ettiği Oktay ve Burhan'a Türk savunma sanayisinin çalışmaları hakkında bilgi verildi.

 • Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, bayram namazını Millet Camii'nde kıldı

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, bayram namazını Millet Camii'nde kıldı 20.07.2021

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bayram namazını Millet Cami-i'nde kıldı. Oktay, namazın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

 • Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay KKTC'de

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay KKTC'de 08.07.2021

  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, KKTC sınırları içerisinde yer alan ve 46 yıl sonra bir bölümü Ekim 2020'de halkın kullanımına açılan Kapalı Maraş bölgesini ziyaret ederek, yürütülen çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi aldı.

 • Taksim Camii ibadete açıldı

  Taksim Camii ibadete açıldı 28.05.2021

  İstanbul'un yeni sembollerinden Taksim'e yapılan cami, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla kılınan cuma namazıyla ibadete açıldı.

 • TRT 1'in iddialı yapımı "Bir Zamanlar Kıbrıs"ın galası yapıldı

  TRT 1'in iddialı yapımı "Bir Zamanlar Kıbrıs"ın galası yapıldı 01.04.2021

  Kıbrıslı Türklerin var oluş mücadelesini anlatan "Bir Zamanlar Kıbrıs" dizisinin KKTC'de galası düzenlendi. Dizinin galasında çok sayıda üst düzey isim yer aldı.

 • Vatandaşlar coğrafi verilere tek noktadan ulaşabilecek

  Vatandaşlar coğrafi verilere tek noktadan ulaşabilecek 28.02.2021

  Coğrafi Bilgi Sistemi Kurulu, 2020 yılının haziran ve eylül aylarında toplandı. Bu toplantılarda coğrafi verilerin kesintisiz, güncel ve doğru şekilde paylaşılmasına ilişkin kararlar alınarak uygulamaya konuldu. İşte Kurulun çalışmaları...

 • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ'da

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ'da 25.01.2021

  Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ depreminin birinci yıl dönümü nedeniyle düzenlenecek anma ve deprem konutları anahtar teslim törenine katılmak üzere kente geldi.

Başa Dön