Fotoğraf Galerileri Etiket Sonuçları: Fahrettin Koca

 • Usta oyuncu Rasim Öztekin vefat etti

  Usta oyuncu Rasim Öztekin vefat etti 08.03.2021

  Usta oyuncu Rasim Öztekin, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Öztekin'in vefat haberini Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından duyurdu.

 • Vaka sayısı en çok artan ve azalan iller açıklandı

  Vaka sayısı en çok artan ve azalan iller açıklandı 07.03.2021

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 27 Şubat-5 Mart haftasında her 100 bin kişiye düşen koronavirüs vaka sayılarında en fazla artış ve azalmanın olduğu illeri açıkladı. Koca, "Son haftada 100 bin nüfusta vaka görünme oranı en çok artan illerimiz Sinop, Kilis, Samsun, Amasya ve Edirne. En çok azalan illerimiz ise Ordu, Bolu, Trabzon, Nevşehir ve Karaman" dedi.

 • Vaka sayısı en çok azalan ve artan iller açıklandı

  Vaka sayısı en çok azalan ve artan iller açıklandı 26.02.2021

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, geçen haftaya göre, vaka sayısı 100 bin nüfusta en çok azalan ve artan illeri açıkladı. Koca, "Geçen haftaya göre vaka sayısı 100.000 nüfusta en çok azalan illerimiz; Bayburt, Erzincan, Trabzon, Karabük ve Hatay. En çok artış olan illerimiz ise; Ordu, Giresun, Samsun, Tokat ve Bolu. Normalleşmek için daha çok emek vermek gerekiyor" dedi.

 • Karadeniz’de kırmızı alarm: 19 yerleşim yeri karantinada

  Karadeniz’de kırmızı alarm: 19 yerleşim yeri karantinada 26.02.2021

  Sağlık Bakanlığı’nın son verilerine göre ‘çok yüksek riskli’ kategorisinde yer alan Karadeniz Bölgesi’nde Samsun, Ordu, Trabzon, Rize, Gümüşhane, Sinop ve Çorum’da toplam 15 ilçedeki 12 mahalle ile 7 köy karantinaya alındı.

 • Niğde, Kayseri, Kırıkkale ve Sivas'ta vaka sayısı arttı

  Niğde, Kayseri, Kırıkkale ve Sivas'ta vaka sayısı arttı 23.02.2021

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıkladığı haftalık verilerde, 15-21 Şubat tarihleri arasında Kayseri, 100 binde 74,08 vaka sayısıyla yüksek riskli iller arasında yer aldı.

 • İl il vaka sayıları açıklandı: Yoğunluk yine Karadeniz'de

  İl il vaka sayıları açıklandı: Yoğunluk yine Karadeniz'de 23.02.2021

  İllere göre vaka sayısını gösteren haftalık koronavirüs haritası açıklandı. Haritaya göre en fazla yoğunluk Karadeniz Bölgesi'nde. İlk üç sırada ise Ordu, Giresun ve Trabzon yer alıyor. Her 100 bin kişide illere göre haftalık (15-21 Şubat) vaka sayıları...

 • Puandan karneye, karneden haritaya normalleşme başlıyor

  Puandan karneye, karneden haritaya normalleşme başlıyor 19.02.2021

  Türkiye 1 Mart itibarıyla kademeli normalleşme sürecine girecek. İller 4 kriter çerçevesinde puanlandırılacak. Bu puana göre risk durumları renklerle ifade edilecek. İllerle ilgili 'yerinde karar' süreci başlayacak.

 • Zeynep teyze aşı ekibini görünce gözyaşlarını tutamadı

  Zeynep teyze aşı ekibini görünce gözyaşlarını tutamadı 14.02.2021

  Aşı programı kapsamında Konya'da aşılanan 86 yaşındaki Kara, eve gelen sağlık ekibini görünce gözyaşlarını tutamadı. Bakan Koca da o anları "Bu memleket, bu vatan gönlü umman kadar geniş analarımızın duasıyla ilelebet var olacak" mesajıyla paylaştı.

 • Aşılamada 2. doz başladı

  Aşılamada 2. doz başladı 11.02.2021

  Türkiye'de aşı takvimi sorunsuz işliyor. 14 Ocak'ta ilk doz koronavirüs aşısı uygulanan sağlık çalışanlarına bugün ikinci doz yapılacak.

 • Karlı yolda sağlık çalışanlarının cansiparane mücadelesi

  Karlı yolda sağlık çalışanlarının cansiparane mücadelesi 04.02.2021

  Sağlık çalışanları, özverili mücadelesiyle çalışmalarına devam ediyor. Erzurum'un Çat ilçesinde yolu kardan kapanan köyde rahatsızlanan hastanın yardımına sağlık ekipleri yetişti. Sağlık çalışanlarının, kar kalınlığının 1 metrenin üzerinde olduğunu bildirmesi üzerine yetkililer, hastanın alınması için kar paletli ambulans gönderdi.

 • İlk CoronaVac aşısı Sağlık Bakanı Koca'ya yapıldı

  İlk CoronaVac aşısı Sağlık Bakanı Koca'ya yapıldı 14.01.2021

  Acil Kullanım Onayı verilmesinin ardından ilk CoronaVac aşısı, Ankara Şehir Hastanesi'nde Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya yapıldı.

 • Vakaların yükseldiği Antalya'da Covid-19 tedbirleri artırıldı

  Vakaların yükseldiği Antalya'da Covid-19 tedbirleri artırıldı 11.12.2020

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın vaka sayılarındaki artışa işaret ettiği Antalya'da, yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri artırıldı.

 • Her 10 vakanın 4'ü İstanbul'da: İşte ilçe ilçe yoğunluk haritası

  Her 10 vakanın 4'ü İstanbul'da: İşte ilçe ilçe yoğunluk haritası 23.10.2020

  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, ülke genelinde vaka sayısının tırmanışa geçtiğini açıkladı. Türkiye'deki her 10 vakanın 4'ü İstanbul'da. İşte, "Hayat Eve Sığar" uygulamasına göre İstanbul'un vaka yoğunluk haritası.

Başa Dön