Fotoğraf Galerileri Etiket Sonuçları: Avusturya

 • Hangi ülkeler Rusya'ya hava sahasını kapattı?

  Hangi ülkeler Rusya'ya hava sahasını kapattı? 02.03.2022

  Rusya'nın Ukrayna'ya saldırısı üzerine, birçok ülke hava sahasını Rus uçaklarına kapatıyor. Son olarak ABD de aynı yaptırımı uygulayacağını duyurdu. İşte Rusya'ya hava sahasını kapatan ülkeler...

 • Dünya yeni yıla 'merhaba' dedi

  Dünya yeni yıla 'merhaba' dedi 01.01.2022

  Doğal afet, siyasi karışıklık ve COVID-19 gölgesinde 2021 geride kaldı. Koronavirüs gölgesinde dünyada yeni yıl kutlandı. 2022 coşkuyla karşılandı.

 • Omicron varyantı Avrupa ülkelerini yeni önlemler almaya zorladı

  Omicron varyantı Avrupa ülkelerini yeni önlemler almaya zorladı 15.12.2021

  Koronavirüsün Omicron varyantının Avrupa ülkelerinde hızla yayılması, hükümetleri başta hatırlatma dozu uygulanması kararı olmak üzere, yeni önlemler almaya zorladı. Dünya Sağlık Örgütüne göre, Omicron varyantı "daha önce hiçbir varyantta görülmemiş bir oranda" yayılıyor ve yakında Delta varyantının yerine geçerek baskın varyant olacak.

 • Avusturya’da alışveriş yerleri 20 gün sonra yeniden açıldı

  Avusturya’da alışveriş yerleri 20 gün sonra yeniden açıldı 13.12.2021

  Avusturya’da koronavirüs kısıtlamaları kapsamında aşı yaptırmış veya hastalığı geçirmiş kişileri de kapsayan 20 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesinin ardından iş yerleri, alışveriş ve kişisel bakım merkezleri yeniden kapılarını açtı.

 • Avusturya'da kar kalınlığı 50 cm'yi geçti

  Avusturya'da kar kalınlığı 50 cm'yi geçti 10.12.2021

  Avrupa'da soğuk ve karlı hava etkisini gösteriyor. Avusturya'da kapanan yolları açmak için iş makineleri kar mesaisi yaptı.

 • Avusturya’da sokağa çıkma kısıtlaması başladı

  Avusturya’da sokağa çıkma kısıtlaması başladı 22.11.2021

  Avusturya’da yeni tip koronavirüs (COVİD-19) vaka sayılarındaki ciddi artış nedeniyle, 20 gün süresince geçerli olacak sokağa çıkma kısıtlaması yürürlüğe girdi.

 • Vaka sayıları yeniden artışta: Hangi ülkeler, ne tedbir alıyor?

  Vaka sayıları yeniden artışta: Hangi ülkeler, ne tedbir alıyor? 16.11.2021

  Avrupa'da ve bazı ülkelerde vaka artışları ve can kayıplarının artması, yeniden tedbirlerin sıkılaştırılmasına neden oldu. Avusturya'da aşısız kişiler sokağa çıkamazken, Ukrayna'da aşı olanlara para ödenmesi kararı alındı. Belçika'da ise sağlık çalışanlarına aşı şartı getirildi. İşte bazı ülkelerde yeniden artan vakalara karşı getirilen önlemler...

 • Avusturya'da koronavirüs: Aşı yaptırmayanların kısmi sokağa çıkma yasağı başladı

  Avusturya'da koronavirüs: Aşı yaptırmayanların kısmi sokağa çıkma yasağı başladı 15.11.2021

  Avusturya’da koronavirüs aşısı yaptırmamış ve son 6 ayda hastalığı geçirmemişler için bazı durumlar dışında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanmaya başlandı. Kısıtlamalar yaklaşık 2 milyon kişiyi etkiliyor.

Başa Dön