Festival kapsamında, Baykar tarafından üretilen "Akıncı" Taarruzi İnsansız Hava Aracı (TİHA) gösteri uçuşu yaptı.
Festival kapsamında İçişleri Bakanlığı`na bağlı Atak helikopterleri gösteri uçuşu yaptı.
HÜRKUŞ, AKSUNGUR ve GÖKBEY ilk kez uçuş gösterisi gerçekleşti
HÜRKUŞ, AKSUNGUR ve GÖKBEY ilk kez uçuş gösterisi gerçekleşti
Festival kapsamında, Türk Uçak Sanayii Anonim Ortaklığı (TUSAŞ) tarafından yerli ve milli imkanlar kullanılarak tasarlanıp üretilen T625 "Gökbey" Genel Maksat Helikopteri gösteri uçuşu yaptı.
Festival kapsamında, Türk Uçak Sanayii Anonim Ortaklığı (TUSAŞ) tarafından yerli ve milli imkanlar kullanılarak tasarlanıp üretilen T625 "Gökbey" Genel Maksat Helikopteri (sağ altta) gösteri uçuşu yaptı.
Festival kapsamında, Baykar tarafından üretilen "Akıncı" Taarruzi İnsansız Hava Aracı (TİHA) (altta) ve Türk Uçak Sanayii Anonim Ortaklığı (TUSAŞ) tarafından yerli ve milli imkanlar kullanılarak tasarlanıp üretilen "Hürkuş" (üstte) uçağı gösteri uçuşu yaptı.
Festival kapsamında, Baykar tarafından üretilen "Akıncı" Taarruzi İnsansız Hava Aracı (TİHA) (sağda) ve Türk Uçak Sanayii Anonim Ortaklığı (TUSAŞ) tarafından yerli ve milli imkanlar kullanılarak tasarlanıp üretilen "Hürkuş" (solda) uçağı gösteri uçuşu yaptı.
Festival kapsamında, Baykar tarafından üretilen "Akıncı" Taarruzi İnsansız Hava Aracı (TİHA) (üst sol) ,Türk Uçak Sanayii Anonim Ortaklığı (TUSAŞ) tarafından yerli ve milli imkanlar kullanılarak tasarlanıp üretilen "Hürkuş" uçağı (üst sağ), "Gökbey" Genel Maksat Helikopteri (sağ 2) ve Atak helikopterleri gösteri uçuşu yaptı.
Törene katılan T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar (sağ 2) ve KADEM Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar (sağda) gösteri uçuşlarını izledi.
SOLOTÜRK, TEKNOFEST İstanbul kapsamında gösteri uçuşu yaptı.
Festival kapsamında Jandarma Komutanlığına bağlı helikopterler gösteri uçuşu yaptı.
Üzüm salkımı gösterisi
Üzüm salkımı gösterisi
Festival kapsamında İçişleri Bakanlığı`na bağlı helikopterler gösteri uçuşu yaptı.
Festival kapsamında Türk Yıldızları gösteri uçuşu yaptı.
Yükleniyor lütfen bekleyiniz