Açık 25.1ºC Ankara
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak

19 Haziran 2024 Tarihli TRT Türk Yayın Akışı

TRT Türk Yayın Akışı Programı - TV de Bugün TRT Türk kanalında yayınlanacak olan dizi, film ve diğer programların günlük yayın akışı bilgilerine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. TRT Türk canlı yayın akışı programı şöyle;

19 Haziran 2024, Çarşamba
  • 06:58
    İstiklal Marşı Çocuk
  • 07:00
    Çizgi Film "Canım Kardeşim"
  • 07:20
    Çizgi Film "Keloğlan"
  • 07:45
    Çizgi Film "Barbaros"
  • 08:30
    Sinema "Aslan HÜRKUŞ: Görevimiz GÖKBEY"
  • 09:55
    Mikrofon Senin "KÖLN"
  • 10:00
    Arkadaşım Kirpi
  • 10:10
    Şef Olacak Çocuk
  • 10:35
    Berlin Çekirdekçisi
  • 11:25
    Gönlünü Ferah Tut
  • 11:40
    Nostalji Konserleri
  • 11:45
    Anadolu İkramı
  • 12:05
    Kalbimdeki Türkiye
  • 12:35
    Kalbin İçindekiler
  • 12:50
    Mikrofon Senin "KÖLN"
  • 12:55
    Nostalji Konserleri
  • 13:00
    Öğle Ana Haber (Canlı)
  • 13:45
    Rafet El Roman ile Her Şey Yolunda
  • 14:20
    Ne Söylüyoruz Ne Dinliyoruz
  • 14:55
    Türk Sineması "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
  • 16:15
    Ev Sineması Kuşağı "Ekisporter"
  • 17:55
    Mikrofon Senin "KÖLN"
  • 18:00
    Gönlünü Ferah Tut
  • 18:15
    Kurban
  • 18:50
    Hatırla
  • 18:50
    Nostalji Konserleri
  • 18:55
    Mikrofon Senin "KÖLN"
  • 19:00
    Sıcak Haber (Canlı)
  • 19:45
    Kalbin İçindekiler
  • 20:00
    Hatırla
  • 20:00
    Ev Sineması Kuşağı "Umut Apartmanı"
  • 21:40
    Ev Sineması Kuşağı "Bünyamin"
  • 23:10
    Rafet El Roman ile Her Şey Yolunda
  • 23:45
    Ne Söylüyoruz Ne Dinliyoruz
  • 00:20
    Hatırla
  • 00:20
    Kurban
  • 00:50
    Mikrofon Senin "KÖLN"
  • 00:55
    Ev Sineması Kuşağı "Umut Apartmanı"
  • 02:35
    Ev Sineması Kuşağı "Bünyamin"
  • 04:05
    Sinema "Aslan HÜRKUŞ: Görevimiz GÖKBEY"
  • 05:30
    Nostalji Konserleri
  • 05:35
    Türk Sineması "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
  • 06:50
    Mikrofon Senin "KÖLN"
  • 06:55
    Arkadaşım Kirpi
  • 07:05
    ..........