Duman 9ºC Ankara
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak

30 Mart 2021 Tarihli TRT Spor Yıldız Yayın Akışı

TRT Spor Yıldız Yayın Akışı Programı - TV de Bugün TRT Spor Yıldız kanalında yayınlanacak olan dizi, film ve diğer programların günlük yayın akışı bilgilerine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. TRT Spor Yıldız canlı yayın akışı programı şöyle;

30 Mart 2021, Salı
  • 06:58
    İstiklal Marşı
  • 07:00
    Haber Bülteni
  • 07:15
    ALP DİSİPLİNİ KAYAK DÜNYA ŞAMPİYONASI
  • 09:00
    Haber Bülteni
  • 09:15
    Sporla Değişen Hayatlar
  • 09:25
    Efsanelerin İzinde
  • 09:30
    Spor Kitaplığı
  • 09:35
    Tenis Dünyası
  • 09:55
    Sağlıklı Spor
  • 10:00
    Set Sayısı (Canlı)
  • 10:45
    Efsanelerin İzinde
  • 10:50
    Olimpiyat Yıldızları
  • 11:05
    2020-2021 SEZONU İNG BASKETBOL SÜPER LİGİ KARŞ. "HDI SİGORTA AFYON BELEDİYESİ - FENERBAHÇE BEKO"
  • 12:30
    Haber Bülteni
  • 12:45
    DÜNYA FREESTYLE VE SNOWBOARD ŞAMPİYONASI
  • 13:45
    ALP DİSİPLİNİ KAYAK DÜNYA ŞAMPİYONASI
  • 15:30
    7 METRE
  • 15:40
    Haber Bülteni
  • 15:55
    HENTBOL KADINLAR TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL KARŞ. "YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK - ÜSKÜDAR BELEDİYESİ S.K" (Canlı)
  • 16:40
    Spor Atlası
  • 16:50
    HENTBOL KADINLAR TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL KARŞ. "YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK - ÜSKÜDAR BELEDİYESİ S.K" (Canlı)
  • 17:35
    Takvim Yaprakları
  • 17:40
    Spor Her Yerde
  • 18:00
    AXA SİGORTA KUPA VOLEY ERKEKLER FİNAL (MAÇ ÖNÜ) (Canlı)
  • 18:25
    AXA SİGORTA KUPA VOLEY ERKEKLER FİNAL KARŞ.''HALKBANK - SPOR TOTO'' (Canlı)
  • 20:15
    Nedir, Nasıl Oynanır?
  • 20:20
    Süper Spor
  • 20:45
    Haber Bülteni
  • 21:00
    2020-2021 SEZONU İNG BASKETBOL SÜPER LİGİ KARŞ. "TÜRK TELEKOM - BEŞİKTAŞ İCRYPEX"
  • 22:50
    Takvim Yaprakları
  • 22:55
    NBA Özetler
  • 23:05
    Spor Kitaplığı
  • 23:10
    Spor Atlası
  • 23:20
    Set Sayısı
  • 00:05
    Sağlıklı Spor
  • 00:10
    Efsanelerin İzinde
  • 00:15
    Sporcu Günlüğü
  • 00:30
    Haber Bülteni
  • 00:45
    AXA SİGORTA KUPA VOLEY ERKEKLER FİNAL KARŞ.''HALKBANK - SPOR TOTO''
  • 02:35
    Olimpiyat Yıldızları
  • 02:50
    HENTBOL KADINLAR TÜRKİYE KUPASI ÇEYREK FİNAL KARŞ. "YENİMAHALLE BELEDİYESİ SK - ÜSKÜDAR BELEDİYESİ S.K"
  • 04:15
    Nedir, Nasıl Oynanır?
  • 04:20
    Set Sayısı
  • 05:05
    Spor Atlası
  • 05:15
    ALP DİSİPLİNİ KAYAK DÜNYA ŞAMPİYONASI
  • 06:58
    İstiklal Marşı