18 Haziran 2021 Tarihli TRT Spor 2 Yayın Akışı

TRT Spor 2 Yayın Akışı Programı - TV de Bugün TRT Spor 2 kanalında yayınlanacak olan dizi, film ve diğer programların günlük yayın akışı bilgilerine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. TRT Spor 2 canlı yayın akışı programı şöyle;

    • 06:58 İstiklal Marşı
    • 07:00 DÜNYA JUDO ŞAMPİYONASI
    • 08:40 Haber Bülteni
    • 08:55 KADINLAR HOKEY SÜPER LİGİ ''KAHRAMANMARAŞ - NİZİP HEM'' (Canlı)
    • 09:35 Sağlıklı Spor
    • 09:40 Efsanelerin İzinde
    • 09:45 KADINLAR HOKEY SÜPER LİGİ ''KAHRAMANMARAŞ - NİZİP HEM'' (Canlı)
    • 10:25 Tokyo Gün Kaldı
    • 10:25 Engelsiz Spor
    • 10:55 FIVB MİLLETLER LİGİ KADIN VOLEYBOL KARŞILAŞMASI "ALMANYA-SIRBİSTAN" (Canlı)
    • 12:45 Haber Bülteni
    • 13:00 Sporcu Günlüğü
    • 13:20 Takvim Yaprakları
    • 13:25 KADINLAR HOKEY SÜPER LİGİ ''ALANYA YILDIZLARI - GAZİANTEP POLİSGÜCÜ'' (Canlı)
    • 14:05 Spor Kitaplığı
    • 14:10 Sağlıklı Spor
    • 14:15 KADINLAR HOKEY SÜPER LİGİ ''ALANYA YILDIZLARI - GAZİANTEP POLİSGÜCÜ'' (Canlı)
    • 14:55 Olimpiyat Hikayeleri
    • 15:00 Haber Bülteni
    • 15:10 Olimpiyat Şampiyonlarımız
    • 15:20 NBA Özetler
    • 15:30 2004 ATİNA OLİMPİYAT OYUNLARI
    • 16:45 Tokyo Gün Kaldı
    • 16:45 Nedir, Nasıl Oynanır?
    • 16:50 Takvim Yaprakları
    • 16:55 FIVB MİLLETLER LİGİ KADIN VOLEYBOL KARŞILAŞMASI "ÇİN-RUSYA" (Canlı)
    • 18:45 Tokyo Gün Kaldı
    • 18:45 Olimpiyat Şampiyonlarımız
    • 18:50 Spor Her Yerde
    • 19:15 Halkadan Meşaleye
    • 19:25 AMPUTE FUTBOL 2020-2021 SÜPER LİG MÜSABAKASI "PENDİK ENGELLİLER SK-MALATYA BŞB. SK." (Canlı)
    • 20:00 Olimpiyat Hikayeleri
    • 20:05 Sağlıklı Spor
    • 20:10 AMPUTE FUTBOL 2020-2021 SÜPER LİG MÜSABAKASI "PENDİK ENGELLİLER SK-MALATYA BŞB. SK." (Canlı)
    • 20:45 Haber Bülteni
    • 21:00 Engelsiz Spor
    • 21:30 Takvim Yaprakları
    • 21:35 Spor Her Yerde
    • 21:55 Tokyo Gün Kaldı
    • 21:55 A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI FIVB MİLLETLER LİGİ KARŞILAŞMASI "TÜRKİYE-HOLLANDA" (Canlı)
    • 23:45 Bilgi Ekranı
    • 23:50 NBA Özetler
    • 00:00 Sağlıklı Spor
    • 00:05 Geleneksel Sporların İzinde
    • 00:30 Haber Bülteni
    • 00:45 FIVB MİLLETLER LİGİ KADIN VOLEYBOL KARŞILAŞMASI "ALMANYA-SIRBİSTAN"
    • 02:35 Olimpiyat Şampiyonlarımız
    • 02:45 Süper Spor
    • 03:10 2004 ATİNA OLİMPİYAT OYUNLARI
    • 04:25 Nedir, Nasıl Oynanır?
    • 04:30 Spor Her Yerde
    • 04:55 Sağlıklı Spor
    • 05:00 KARATE DÜNYA KOTA ELEMELERİ
    • 06:58 İstiklal Marşı
Diğer TRT Kanalları Yayın Akışı
Başa Dön