Açık 4.7ºC Ankara
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak

16 Eylül 2021 Tarihli TRT Spor Yıldız Yayın Akışı

TRT Spor Yıldız Yayın Akışı Programı - TV de Bugün TRT Spor Yıldız kanalında yayınlanacak olan dizi, film ve diğer programların günlük yayın akışı bilgilerine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. TRT Spor Yıldız canlı yayın akışı programı şöyle;

16 Eylül 2021, Perşembe
  • 06:58
    İstiklal Marşı
  • 07:00
    Haber Bülteni
  • 07:15
    Olimpiyat Yıldızları
  • 07:30
    Efsanelerin İzinde
  • 07:35
    TOKYO 2020 OLİMPİYAT OYUNLARI
  • 09:00
    Haber Bülteni
  • 09:15
    CEV 2021 ERKEKLER AVRUPA VOLEYBOL ŞAMPİYONASI ÇEYREK FİNAL KARŞ. "ÇEKYA-SLOVENYA"
  • 11:05
    Takvim Yaprakları
  • 11:10
    Sağlıklı Spor
  • 11:15
    Herkes İçin Spor
  • 11:35
    Nedir, Nasıl Oynanır?
  • 11:40
    Sporun Kadınları
  • 12:00
    Haber Bülteni
  • 12:15
    ARTİSTİK CİMNASTİK CHALLENGE CUP FİNAL KADIN / ERKEK ALET FİNALLERİ
  • 14:15
    DÜNYA MOTOKROS ŞAMPİYONASI (ÖZEL DOSYA)
  • 14:30
    Salto
  • 15:00
    Haber Bülteni
  • 15:15
    TOKYO 2020 OLİMPİYAT OYUNLARI
  • 18:55
    2021 AMPUTE FUTBOL AVRUPA ŞAMPİYONASI KARŞ. "TÜRKİYE - İTALYA"
  • 20:00
    Haber Bülteni
  • 20:15
    YELKEN LİGİ (ST. TROPEZ SAİL GP)
  • 21:40
    Takvim Yaprakları
  • 21:45
    DÜNYA MOTOKROS ŞAMPİYONASI (ÖZEL DOSYA)
  • 22:00
    Sağlıklı Spor
  • 22:05
    Olimpiyat Yıldızları
  • 22:20
    Efsanelerin İzinde
  • 22:25
    Salto
  • 22:55
    Bilgi Ekranı
  • 23:00
    TOKYO 2020 OLİMPİYAT OYUNLARI
  • 00:15
    Haber Bülteni
  • 00:30
    TOKYO 2020 OLİMPİYAT OYUNLARI
  • 03:15
    Nedir, Nasıl Oynanır?
  • 03:20
    Yapabilir Misin?
  • 03:35
    Spor Kitaplığı
  • 03:40
    Sporun Kadınları
  • 04:00
    Bilgi Ekranı
  • 04:05
    Olimpiyat Yıldızları
  • 04:20
    Efsanelerin İzinde
  • 04:25
    Salto
  • 04:55
    ARTİSTİK CİMNASTİK CHALLENGE CUP FİNAL KADIN / ERKEK ALET FİNALLERİ
  • 06:53
    Sağlıklı Spor
  • 06:58
    İstiklal Marşı