15 Mayıs 2021 Tarihli TRT Spor 2 Yayın Akışı

TRT Spor 2 Yayın Akışı Programı - TV de Bugün TRT Spor 2 kanalında yayınlanacak olan dizi, film ve diğer programların günlük yayın akışı bilgilerine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. TRT Spor 2 canlı yayın akışı programı şöyle;

    • 06:58 İstiklal Marşı
    • 07:00 Haber Bülteni
    • 07:15 Sporun Kadınları
    • 07:35 1992 BARCELONA OLİMPİYAT OYUNLARI
    • 09:00 Haber Bülteni
    • 09:15 2020-2021 SEZONU İNG BASKETBOL SÜPER LİGİ PLAY OFF KARŞ. "ANADOLU EFES-EMPERA HALI GAZİANTEP BASKETBOL"
    • 10:30 Sporcu Günlüğü
    • 10:45 Tokyo Gün Kaldı
    • 10:45 Halkadan Meşaleye
    • 10:55 Takvim Yaprakları
    • 11:00 NBA Özetler
    • 11:10 Sağlıklı Spor
    • 11:15 Olimpiyat Yıldızları
    • 11:30 Kazananlar Ligi
    • 12:00 Haber Bülteni
    • 12:15 LEN AVRUPA SU SPORLARI ŞAMPİYONASI
    • 12:55 Tokyo Gün Kaldı
    • 12:55 LEN AVRUPA SU SPORLARI ŞAMPİYONASI
    • 14:15 Nedir, Nasıl Oynanır?
    • 14:20 Salto
    • 14:50 Sporla Değişen Hayatlar
    • 15:00 Olimpiyat Şampiyonlarımız
    • 15:05 Geleneksel Sporların İzinde
    • 15:30 Haber Bülteni
    • 15:45 Olimpiyat Şampiyonlarımız
    • 15:55 2020-2021 SEZONU İNG BASKETBOL SÜPER LİGİ PLAY OFF KARŞ. "TELEKOM - PINAR KARŞIYAKA" (Canlı)
    • 16:40 Olimpiyat Şampiyonlarımız
    • 16:45 Efsanelerin İzinde
    • 16:50 2020-2021 SEZONU İNG BASKETBOL SÜPER LİGİ PLAY OFF KARŞ. "TELEKOM - PINAR KARŞIYAKA" (Canlı)
    • 17:35 Tokyo Gün Kaldı
    • 17:35 Tenis Dünyası
    • 17:55 LEN AVRUPA SU SPORLARI ŞAMPİYONASI (Canlı)
    • 18:50 Takvim Yaprakları
    • 18:55 Halkadan Meşaleye
    • 19:05 LEN AVRUPA SU SPORLARI ŞAMPİYONASI (Canlı)
    • 20:10 Haber Bülteni
    • 20:25 DÜNYA ARTİSTİK BUZ PATENİ ŞAMPİYONASI
    • 21:45 NBA Özetler
    • 21:55 OLİMPİYAT ANILARI
    • 22:20 Halkadan Meşaleye
    • 22:30 PORSCHE CARRERA KUPASI 2021
    • 23:30 2020-2021 SEZONU İNG BASKETBOL SÜPER LİGİ PLAY OFF KARŞ. "DARÜŞŞAFAKA TEKFEN - FENERBAHÇE"
    • 01:00 Haber Bülteni
    • 01:15 PORSCHE CARRERA KUPASI 2021
    • 02:15 Süper Spor
    • 02:40 Olimpiyat Şampiyonlarımız
    • 02:45 Efsanelerin İzinde
    • 02:50 Sağlıklı Spor
    • 02:55 Geleneksel Sporların İzinde
    • 03:20 Zirve Günlüğü
    • 04:20 Olimpiyat Hikayeleri
    • 04:25 Nedir, Nasıl Oynanır?
    • 04:30 Salto
    • 04:55 Olimpiyat Şampiyonlarımız
    • 05:00 Sağlıklı Spor
    • 05:05 Kazananlar Ligi
    • 05:35 Spor Kitaplığı
    • 05:40 DÜNYA ARTİSTİK BUZ PATENİ ŞAMPİYONASI
    • 06:58 İstiklal Marşı
Diğer TRT Kanalları Yayın Akışı
Başa Dön