11 Haziran 2021 Tarihli TRT Spor 2 Yayın Akışı

TRT Spor 2 Yayın Akışı Programı - TV de Bugün TRT Spor 2 kanalında yayınlanacak olan dizi, film ve diğer programların günlük yayın akışı bilgilerine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. TRT Spor 2 canlı yayın akışı programı şöyle;

    • 06:58 İstiklal Marşı
    • 07:00 Haber Bülteni
    • 07:15 ELMAS LİG
    • 09:15 Tokyo Gün Kaldı
    • 09:15 Haber Bülteni
    • 09:30 Sporcu Günlüğü
    • 09:45 NBA Özetler
    • 09:55 2020-2021 SEZONU AMPUTE FUTBOL SÜPER LİGİ KARŞ. "PENDİK ENGELLİLER SK. - ESENGÜCÜ ENG. SK." (Canlı)
    • 10:30 Sağlıklı Spor
    • 10:35 Takvim Yaprakları
    • 10:40 2020-2021 SEZONU AMPUTE FUTBOL SÜPER LİGİ KARŞ. "PENDİK ENGELLİLER SK. - ESENGÜCÜ ENG. SK." (Canlı)
    • 11:15 Efsanelerin İzinde
    • 11:20 Herkes İçin Spor
    • 11:40 Haber Bülteni
    • 11:55 DIAMOND LİG
    • 13:55 Tokyo Gün Kaldı
    • 13:55 ERKEKLER HOKEY SÜPER LİGİ KARŞ. "PLAZA HOTEL PEYAS-OSMANİYE HOKEY" (Canlı)
    • 14:35 Olimpiyat Şampiyonlarımız
    • 14:40 Efsanelerin İzinde
    • 14:45 ERKEKLER HOKEY SÜPER LİGİ KARŞ. "PLAZA HOTEL PEYAS-OSMANİYE HOKEY" (Canlı)
    • 15:25 Tokyo Gün Kaldı
    • 15:25 Süper Spor
    • 15:50 Olimpiyat Hikayeleri
    • 15:55 ERKEKLER HOKEY SÜPER LİGİ KARŞ. "GAZİANTEP POLİS GÜCÜ-ALANYA YILDIZLARI" (Canlı)
    • 16:35 Spor Kitaplığı
    • 16:40 Sağlıklı Spor
    • 16:45 ERKEKLER HOKEY SÜPER LİGİ KARŞ. "GAZİANTEP POLİS GÜCÜ-ALANYA YILDIZLARI" (Canlı)
    • 17:25 Tokyo Gün Kaldı
    • 17:25 Spor Her Yerde
    • 17:45 Halkadan Meşaleye
    • 17:55 DÜNYA JUDO ŞAMPİYONASI (Canlı)
    • 19:25 KARATE DÜNYA KOTA ELEMELERİ (Canlı)
    • 21:25 AMPUTE FUTBOL 2020-2021 SÜPER LİG MÜSABAKASI ''ETİMESGUT BEL. AMPUTE SK. - BALTALI GURUP DENİZLİ ENG.SK.'' (Canlı)
    • 22:00 Bilgi Ekranı
    • 22:05 Efsanelerin İzinde
    • 22:10 AMPUTE FUTBOL 2020-2021 SÜPER LİG MÜSABAKASI ''ETİMESGUT BEL. AMPUTE SK. - BALTALI GURUP DENİZLİ ENG.SK.'' (Canlı)
    • 22:45 Haber Bülteni
    • 23:00 OLİMPİYAT ANILARI
    • 23:25 Tokyo Gün Kaldı
    • 23:25 Takvim Yaprakları
    • 23:30 NBA Özetler
    • 23:40 Sağlıklı Spor
    • 23:45 Sporcu Günlüğü
    • 00:00 OLİMPİYAT MASKOTLARI
    • 00:10 Herkes İçin Spor
    • 00:30 Haber Bülteni
    • 00:45 DÜNYA JUDO ŞAMPİYONASI
    • 02:20 Olimpiyat Hikayeleri
    • 02:25 Spor Kitaplığı
    • 02:30 KARATE DÜNYA KOTA ELEMELERİ
    • 04:00 Nedir, Nasıl Oynanır?
    • 04:05 Sporun Kadınları
    • 04:25 Sağlıklı Spor
    • 04:30 OLİMPİYAT ANILARI
    • 04:55 Efsanelerin İzinde
    • 05:00 AVRUPA OKÇULUK ŞAMPİYONASI
    • 06:58 İstiklal Marşı
Diğer TRT Kanalları Yayın Akışı
Başa Dön