Çok Bulutlu 22.7ºC Ankara
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak

11 Mayıs 2021 Tarihli TRT Spor Yıldız Yayın Akışı

TRT Spor Yıldız Yayın Akışı Programı - TV de Bugün TRT Spor Yıldız kanalında yayınlanacak olan dizi, film ve diğer programların günlük yayın akışı bilgilerine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. TRT Spor Yıldız canlı yayın akışı programı şöyle;

11 Mayıs 2021, Salı
  • 06:58
    İstiklal Marşı
  • 07:00
    Haber Bülteni
  • 07:15
    1992 BARCELONA OLİMPİYAT OYUNLARI
  • 08:25
    Tokyo Gün Kaldı
  • 08:25
    Sporla Değişen Hayatlar
  • 08:35
    1992 BARCELONA OLİMPİYAT OYUNLARI
  • 09:45
    Haber Bülteni
  • 10:00
    GÜREŞ DÜNYA OLİMPİYAT OYUNLARI ELEME
  • 10:50
    Tokyo Gün Kaldı
  • 10:50
    OLİMPİYAT ANILARI
  • 11:15
    Takvim Yaprakları
  • 11:20
    NBA Özetler
  • 11:30
    Kazananlar Ligi
  • 12:00
    Haber Bülteni
  • 12:15
    LEN AVRUPA SU SPORLARI ŞAMPİYONASI
  • 13:10
    Sağlıklı Spor
  • 13:15
    JUDO BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI
  • 15:05
    7 METRE
  • 15:15
    Nedir, Nasıl Oynanır?
  • 15:20
    Sporla Değişen Hayatlar
  • 15:30
    Haber Bülteni
  • 15:45
    2021 AVRUPA HALTER ŞAMPİYONASI
  • 17:25
    Tokyo Gün Kaldı
  • 17:25
    Olimpiyat Şampiyonlarımız
  • 17:35
    Takvim Yaprakları
  • 17:40
    OLİMPİYAT ANILARI
  • 18:05
    Spor Her Yerde
  • 18:30
    YELKEN LİGİ (BERMUDA SAİL GP)
  • 20:00
    Haber Bülteni
  • 20:15
    NADİA COMANECİ (OLİMPİYAT ÖZEL DOSYA)
  • 20:20
    Sağlıklı Spor
  • 20:25
    LEN AVRUPA SU SPORLARI ŞAMPİYONASI (Canlı)
  • 20:55
    Takvim Yaprakları
  • 21:00
    NBA Özetler
  • 21:10
    Olimpiyat Hikayeleri
  • 21:15
    LEN AVRUPA SU SPORLARI ŞAMPİYONASI (Canlı)
  • 22:20
    DÜNYA BAYRAK YARIŞLARI ŞAMPİYONASI
  • 23:55
    Tokyo Gün Kaldı
  • 23:55
    Olimpiyat Şampiyonlarımız
  • 00:05
    MICHAEL PHELPS (OLİMPİYAT ÖZEL DOSYA)
  • 00:15
    Haber Bülteni
  • 00:30
    JUDO BÜYÜKLER AVRUPA ŞAMPİYONASI
  • 02:20
    Efsanelerin İzinde
  • 02:25
    OLİMPİYAT ANILARI
  • 02:50
    Geleneksel Sporların İzinde
  • 03:15
    Olimpiyat Hikayeleri
  • 03:20
    Zirve Günlüğü
  • 04:20
    Nedir, Nasıl Oynanır?
  • 04:25
    Geleneksel Sporların İzinde
  • 04:50
    Olimpiyat Şampiyonlarımız
  • 04:55
    Sporla Değişen Hayatlar
  • 05:05
    Olimpiyat Yıldızları
  • 05:20
    2021 AVRUPA HALTER ŞAMPİYONASI
  • 06:58
    İstiklal Marşı