09 Haziran 2021 Tarihli TRT Spor 2 Yayın Akışı

TRT Spor 2 Yayın Akışı Programı - TV de Bugün TRT Spor 2 kanalında yayınlanacak olan dizi, film ve diğer programların günlük yayın akışı bilgilerine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. TRT Spor 2 canlı yayın akışı programı şöyle;

    • 06:58 İstiklal Marşı
    • 07:00 Haber Bülteni
    • 07:15 2016 RIO OLİMPİYAT OYUNLARI
    • 09:30 Haber Bülteni
    • 09:45 NBA Özetler
    • 09:55 AMPUTE FUTBOL 2020-2021 SÜPER LİG MÜSABAKASI "BALTALI GURUP DENİZLİ ENGELLİLER SK.-ŞAHİNBEY BEL. GSK." (Canlı)
    • 10:30 Takvim Yaprakları
    • 10:35 Bilgi Ekranı
    • 10:40 AMPUTE FUTBOL 2020-2021 SÜPER LİG MÜSABAKASI "BALTALI GURUP DENİZLİ ENGELLİLER SK.-ŞAHİNBEY BEL. GSK." (Canlı)
    • 11:15 Tokyo Gün Kaldı
    • 11:15 Yapabilir Misin?
    • 11:30 Efsanelerin İzinde
    • 11:35 Herkes İçin Spor
    • 12:00 Haber Bülteni
    • 12:15 AVRUPA OKÇULUK ŞAMPİYONASI
    • 14:20 Tokyo Gün Kaldı
    • 14:20 Olimpiyat Şampiyonlarımız
    • 14:30 Haber Bülteni
    • 14:45 A MİLLİ KADIN VOLEYBOL TAKIMI FIVB MİLLETLER LİGİ KARŞILAŞMASI "TÜRKİYE-RUSYA"
    • 17:25 Takvim Yaprakları
    • 17:30 Yapabilir Misin?
    • 17:40 OLİMPİYAT MASKOTLARI
    • 17:50 Bilgi Ekranı
    • 17:55 DÜNYA JUDO ŞAMPİYONASI (Canlı)
    • 19:30 Süper Spor
    • 19:55 Olimpiyat Şampiyonlarımız
    • 20:00 Haber Bülteni
    • 20:15 Tokyo Gün Kaldı
    • 20:15 OLİMPİYAT MASKOTLARI
    • 20:25 2020-2021 SEZONU AMPUTE FUTBOL SÜPER LİGİ KARŞ. "TRABZON ORTAHİSAR BELDE SK. - ETİMESGUT BEL. AMPUTE SK." (Canlı)
    • 21:00 Bilgi Ekranı
    • 21:05 Takvim Yaprakları
    • 21:10 2020-2021 SEZONU AMPUTE FUTBOL SÜPER LİGİ KARŞ. "TRABZON ORTAHİSAR BELDE SK. - ETİMESGUT BEL. AMPUTE SK." (Canlı)
    • 21:45 NBA Özetler
    • 21:55 Tenis Dünyası
    • 22:15 BİNİCİLİK (ÖZEL DOSYA)
    • 22:30 2020-2021 SEZONU İNG BASKETBOL SÜPER LİGİ PLAY OFF FİNAL KARŞ. " FENERBAHÇE BEKO - ANADOLU EFES "
    • 00:10 Spor Her Yerde
    • 00:30 Haber Bülteni
    • 00:45 DÜNYA JUDO ŞAMPİYONASI
    • 02:20 Olimpiyat Şampiyonlarımız
    • 02:25 2016 RIO OLİMPİYAT OYUNLARI
    • 04:35 OLİMPİYAT MASKOTLARI
    • 04:50 AVRUPA OKÇULUK ŞAMPİYONASI
    • 06:58 İstiklal Marşı
Diğer TRT Kanalları Yayın Akışı
Başa Dön