21 Kasım 2020 Tarihli TRT Çocuk Yayın Akışı

TRT Çocuk Yayın Akışı Programı - TV de Bugün TRT Çocuk kanalında yayınlanacak olan dizi, film ve diğer programların günlük yayın akışı bilgilerine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. TRT Çocuk canlı yayın akışı programı şöyle;

    • 06:27 İstiklal Marşı
    • 06:30 Çizgi Film "Elif'in Düşleri"
    • 06:55 Çizgi Film "Yade Yade"
    • 07:20 Çizgi Film "Elif Ve Arkadaşları"
    • 07:40 Çizgi Film "Ege İle Gaga"
    • 08:05 Çizgi Film "Arı Maya"
    • 08:30 Çizgi Film "Mavi Dünya"
    • 08:55 Çizgi Film "Kare"
    • 09:10 Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
    • 09:35 Çizgi Film "Niloya"
    • 09:50 Çizgi Film "Akıllı Tavşan Momo"
    • 10:15 Çizgi Film "Yade Yade"
    • 10:40 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
    • 11:05 Çizgi Film "Trafik Tayfa"
    • 11:30 Çizgi Film "Elif Ve Arkadaşları"
    • 11:40 Çizgi Film "Ege İle Gaga"
    • 11:55 Çizgi Film "Maysa Ve Bulut"
    • 12:20 Çizgi Film "Heidi"
    • 12:45 Çizgi Film ''İbi''
    • 13:10 Çizgi Film ''İbi''
    • 13:30 Çizgi Film "Vikingler"
    • 13:55 Çizgi Film "Aslan"
    • 14:20 Çizgi Film "Yılkı Atı - Doru"
    • 14:35 Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
    • 15:00 Çizgi Film "Çatlak Yumurtalar"
    • 15:15 Çizgi Film "Pırıl"
    • 15:30 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
    • 15:55 Çizgi Film "Trafik Tayfa"
    • 16:25 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
    • 16:50 Çizgi Film ''İbi''
    • 17:15 Çizgi Film "Emiray"
    • 17:30 Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
    • 17:40 Çizgi Film "Elif Ve Arkadaşları"
    • 18:05 Sürpriz Kutusu
    • 18:30 Çizgi Film "Heidi"
    • 18:55 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
    • 19:20 Çizgi Film "Trafik Tayfa"
    • 19:50 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
    • 20:05 Çizgi Film "Vikingler"
    • 20:30 Çizgi Film "Vikingler"
    • 20:50 Çizgi Film "Dinozor Makineler"
    • 21:15 Tozkoparan
    • 22:15 Çizgi Film "Aslan"
    • 22:30 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
    • 22:55 Çizgi Film "Yılkı Atı - Doru"
    • 23:20 Çizgi Film "Heidi"
    • 23:45 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
    • 00:10 Çizgi Film "Maysa Ve Bulut"
    • 00:35 Çizgi Film "Aslan"
    • 01:00 Çizgi Film "Elif Ve Arkadaşları"
    • 01:25 Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
    • 01:40 Çizgi Film "Akıllı Tavşan Momo"
    • 02:05 Çizgi Film "Ege İle Gaga"
    • 02:30 Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
    • 02:55 Çizgi Film "Yade Yade"
    • 03:20 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
    • 03:45 Çizgi Film "Emiray"
    • 04:10 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
    • 04:35 Çizgi Film "Yılkı Atı - Doru"
    • 05:00 Çizgi Film "Aslan"
    • 05:25 Çizgi Film "Kare"
    • 05:50 Çizgi Film ''İbi''
    • 06:15 Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
Diğer TRT Kanalları Yayın Akışı
Başa Dön