Çok Bulutlu 15.2ºC Ankara
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak

12 Aralık 2020 Tarihli TRT Çocuk Yayın Akışı

TRT Çocuk Yayın Akışı Programı - TV de Bugün TRT Çocuk kanalında yayınlanacak olan dizi, film ve diğer programların günlük yayın akışı bilgilerine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. TRT Çocuk canlı yayın akışı programı şöyle;

12 Aralık 2020, Cumartesi
  • 06:27
    İstiklal Marşı
  • 06:30
    Çizgi Film "Elif'in Düşleri"
  • 06:55
    Çizgi Film "Yade Yade"
  • 07:20
    Çizgi Film "Elif Ve Arkadaşları"
  • 07:40
    Çizgi Film "Ege İle Gaga"
  • 08:05
    Çizgi Film "Arı Maya"
  • 08:30
    Çizgi Film "Mavi Dünya"
  • 08:55
    Çizgi Film "Kare"
  • 09:10
    Çizgi Film "Su Elçileri"
  • 09:35
    Çizgi Film "Niloya"
  • 09:50
    Çizgi Film "Akıllı Tavşan Momo"
  • 10:15
    Çizgi Film "Yade Yade"
  • 10:40
    Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
  • 11:05
    Çizgi Film "Trafik Tayfa"
  • 11:30
    Çizgi Film "Elif Ve Arkadaşları"
  • 11:40
    Çizgi Film "Ege İle Gaga"
  • 11:55
    Çizgi Film "Maysa Ve Bulut"
  • 12:20
    Çizgi Film "Heidi"
  • 12:45
    Çizgi Film ''İbi''
  • 13:10
    Çizgi Film ''İbi''
  • 13:30
    Çizgi Film "Vikingler"
  • 13:55
    Çizgi Film "Aslan"
  • 14:20
    Çizgi Film "Yılkı Atı - Doru"
  • 14:35
    Çizgi Film "Su Elçileri"
  • 15:00
    Çizgi Film "Çatlak Yumurtalar"
  • 15:15
    Çizgi Film "Pırıl"
  • 15:30
    Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
  • 15:55
    Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
  • 16:25
    Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
  • 16:50
    Çizgi Film ''İbi''
  • 17:15
    Çizgi Film "Emiray"
  • 17:30
    Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
  • 17:40
    Çizgi Film "Elif Ve Arkadaşları"
  • 18:05
    Sürpriz Kutusu
  • 18:30
    Çizgi Film "Heidi"
  • 18:55
    Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
  • 19:20
    Çizgi Film "Trafik Tayfa"
  • 19:50
    Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
  • 20:05
    Çizgi Film "Vikingler"
  • 20:30
    Çizgi Film "Vikingler"
  • 20:50
    Çizgi Film "Dinozor Makineler"
  • 21:15
    Tozkoparan
  • 22:15
    Çizgi Film "Aslan"
  • 22:30
    Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
  • 22:55
    Çizgi Film "Yılkı Atı - Doru"
  • 23:20
    Çizgi Film "Heidi"
  • 23:45
    Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
  • 00:10
    Çizgi Film "Maysa Ve Bulut"
  • 00:35
    Çizgi Film "Aslan"
  • 01:00
    Çizgi Film "Elif Ve Arkadaşları"
  • 01:25
    Çizgi Film "Su Elçileri"
  • 01:40
    Çizgi Film "Akıllı Tavşan Momo"
  • 02:05
    Çizgi Film "Ege İle Gaga"
  • 02:30
    Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
  • 02:55
    Çizgi Film "Yade Yade"
  • 03:20
    Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
  • 03:45
    Çizgi Film "Emiray"
  • 04:10
    Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
  • 04:35
    Çizgi Film "Yılkı Atı - Doru"
  • 05:00
    Çizgi Film "Aslan"
  • 05:25
    Çizgi Film "Kare"
  • 05:50
    Çizgi Film ''İbi''
  • 06:15
    Çizgi Film "Su Elçileri"