08 Eylül 2021 Tarihli TRT Çocuk Yayın Akışı

TRT Çocuk Yayın Akışı Programı - TV de Bugün TRT Çocuk kanalında yayınlanacak olan dizi, film ve diğer programların günlük yayın akışı bilgilerine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. TRT Çocuk canlı yayın akışı programı şöyle;

    • 06:27 İstiklal Marşı
    • 06:30 Çizgi Film "Elif'in Düşleri"
    • 06:55 Çizgi Film "Yade Yade"
    • 07:20 Çizgi Film "Elif Ve Arkadaşları"
    • 07:45 Çizgi Film "Ege İle Gaga"
    • 08:05 Çizgi Film "Ciciki"
    • 08:30 Çizgi Film "Kuzucuk"
    • 08:55 Çizgi Film "Kare"
    • 09:20 Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
    • 09:35 Çizgi Film "Akıllı Tavşan Momo"
    • 10:00 Çizgi Film "Niloya"
    • 10:15 Çizgi Film "Yade Yade"
    • 10:40 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
    • 11:05 Çizgi Film "Ege İle Gaga"
    • 11:30 Çizgi Film "Elif Ve Arkadaşları"
    • 11:55 Çizgi Film "Maysa Ve Bulut"
    • 12:20 Çizgi Film "Heidi"
    • 12:45 Çizgi Film ''İbi''
    • 13:10 Çizgi Film ''İbi''
    • 13:30 Çizgi Film "Vikingler"
    • 13:55 Çizgi Film "Aslan"
    • 14:20 Çizgi Film "Emiray Çevre Müfettişi"
    • 14:35 Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
    • 14:50 Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
    • 15:05 Çizgi Film "Elif Ve Arkadaşları"
    • 15:15 Çizgi Film "Pırıl"
    • 15:30 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
    • 16:00 Çizgi Film "Z Takımı"
    • 16:25 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
    • 16:50 Çizgi Film ''İbi''
    • 17:15 Çizgi Film "Nils ve Uçan Kaz
    • 17:40 Çizgi Film "Max Ve Maestro
    • 18:05 Sürpriz Kutusu
    • 18:30 Çizgi Film "Heidi"
    • 18:55 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
    • 19:25 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
    • 19:50 Haberin Olsun
    • 20:05 Çizgi Film "Nils ve Uçan Kaz
    • 20:30 Çizgi Film "Vikingler"
    • 20:55 Çizgi Film "Z Takımı"
    • 21:20 Çizgi Film "Trafik Tayfa"
    • 21:45 Çizgi Film "Max Ve Maestro
    • 22:10 Çizgi Film "Heidi"
    • 22:35 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
    • 23:00 Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
    • 23:25 Çizgi Film ''İbi''
    • 23:50 Çizgi Film "Yılkı Atı - Doru"
    • 00:15 Çizgi Film "Maysa Ve Bulut"
    • 00:35 Çizgi Film "Aslan"
    • 01:00 Çizgi Film "Elif Ve Arkadaşları"
    • 01:25 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
    • 01:50 Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
    • 02:05 Çizgi Film "Ege İle Gaga"
    • 02:30 Çizgi Film "Bulmaca Kulesi"
    • 02:55 Çizgi Film "Yade Yade"
    • 03:20 Çizgi Film "Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu"
    • 03:50 Çizgi Film "Aslan"
    • 04:25 Çizgi Film "Elif Ve Arkadaşları"
    • 04:35 Çizgi Film "Trafik Tayfa"
    • 05:00 Çizgi Film "Rafadan Tayfa"
    • 05:25 Çizgi Film "Kare"
    • 05:50 Çizgi Film ''İbi''
    • 06:15 Çizgi Film "Kaptan Pengu Ve Arkadaşları"
Diğer TRT Kanalları Yayın Akışı
Başa Dön