Açık 19.2ºC Ankara
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak

26 Mart 2024 Tarihli TRT 2 Yayın Akışı

TRT 2 Yayın Akışı Programı - TV de Bugün TRT 2 kanalında yayınlanacak olan dizi, film ve diğer programların günlük yayın akışı bilgilerine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. TRT 2 canlı yayın akışı programı şöyle;

26 Mart 2024, Salı
  • 04:58
    İstiklal Marşı
  • 05:00
    Sarayın Lezzetleri
  • 05:30
    Mustafa Kara İle Tasavvuf Kültürü Söyleşileri
  • 06:00
    Muasır
  • 06:30
    Belgesel: Kudüs'ün Seyir Defteri
  • 07:00
    Nakkaşın Fırçası
  • 07:30
    Hayat Sanat
  • 08:00
    Klişe
  • 08:30
    Karalama Defteri
  • 08:45
    Hz. Mevlana'dan Beyitler
  • 09:00
    Musikişinas
  • 09:30
    Felsefe Söyleşileri
  • 10:30
    İzler Suretler
  • 11:00
    Aramızda Müzik Var
  • 11:45
    Kısa Bir Ara
  • 12:00
    Hayat Sanat
  • 12:30
    Mustafa Kara İle Tasavvuf Kültürü Söyleşileri
  • 13:00
    Hafir
  • 13:30
    Türkiye'nin İlkleri
  • 14:00
    Koleksiyoner
  • 14:30
    Coğrafyadan Kültüre Bağ
  • 15:00
    Yabancı Sinema: Anneye Giden Yol (The Road To Mother)
  • 17:15
    Müzelerin Yıldızları
  • 17:30
    Dijital Sanat
  • 18:00
    Hayat Sanat
  • 18:30
    Mahya
  • 19:00
    Evliya Çelebi
  • 19:45
    Mukaddes Emanetler
  • 20:00
    Yazma
  • 20:30
    Aynada Gizli Cihan
  • 21:00
    İstisnai Renkler
  • 21:30
    Yabancı Sinema: Akasyalar (Las Acacias)
  • 23:00
    Tarih Söyleşileri
  • 00:30
    Hayat Sanat
  • 01:00
    Yabancı Sinema: Akasyalar (Las Acacias)
  • 02:30
    Tarih Söyleşileri
  • 04:00
    Mahya
  • 04:30
    Yazma