Açık 27.5ºC Ankara
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak

23 Mayıs 2023 Tarihli TRT 2 Yayın Akışı

TRT 2 Yayın Akışı Programı - TV de Bugün TRT 2 kanalında yayınlanacak olan dizi, film ve diğer programların günlük yayın akışı bilgilerine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. TRT 2 canlı yayın akışı programı şöyle;

23 Mayıs 2023, Salı
  • 05:13
    İstiklal Marşı
  • 05:15
    Edebî Sofralar
  • 05:45
    İstisnai Renkler
  • 06:15
    Mecaz
  • 06:45
    Geziyorum
  • 07:30
    Hayat Sanat
  • 08:00
    Sarayın Lezzetleri
  • 08:30
    İzler Suretler
  • 08:45
    Pasajlar
  • 09:00
    Selçuklu Mirası
  • 09:30
    Yerli Sinema
  • 10:00
    Mitolojinin Gücü "Bana Masal Anlatma"
  • 11:00
    Koza
  • 11:30
    Edebî Sofralar
  • 12:00
    Hayat Sanat
  • 12:30
    Evliya Çelebi
  • 13:15
    Geri Dönüşen Sanat
  • 13:30
    Pera Konserleri
  • 14:15
    Müzelerin Yıldızları
  • 14:30
    Müstesna
  • 15:00
    Yabancı Sinema: 5'ten 7'ye Cleo (Cleo From 5 to 7)
  • 16:45
    Keşif
  • 17:00
    Satranç Dünyası
  • 17:30
    Mecmua
  • 18:00
    Hayat Sanat
  • 18:30
    Fotoğraflar
  • 18:45
    Çalakalem
  • 19:00
    İstisnai Renkler
  • 19:30
    Tarihin Ruhu
  • 20:00
    Yılmaz Erdoğan İle Öğrence
  • 21:00
    Dijital Sanat
  • 21:30
    Yabancı Sinema: Ekmek ve Güller (Bread and Roses)
  • 23:30
    Tarih Söyleşileri
  • 00:30
    İstisnai Renkler
  • 01:00
    Yabancı Sinema: Ekmek ve Güller (Bread and Roses)
  • 03:00
    Tarih Söyleşileri
  • 04:00
    Aramızda Müzik Var
  • 04:45
    Karalama Defteri