Açık 16.3ºC Ankara
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak

11 Şubat 2023 Tarihli TRT 2 Yayın Akışı

TRT 2 Yayın Akışı Programı - TV de Bugün TRT 2 kanalında yayınlanacak olan dizi, film ve diğer programların günlük yayın akışı bilgilerine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. TRT 2 canlı yayın akışı programı şöyle;

11 Şubat 2023, Cumartesi
  • 05:28
    İstiklal Marşı
  • 05:30
    Muhayyelat
  • 06:00
    Anadolu Arkeolojisi
  • 06:30
    Edebiyat Söyleşileri
  • 07:30
    Bir Zamanlar
  • 07:50
    Müzelerin Yıldızları
  • 08:00
    Sessizce
  • 08:20
    Öz'ün Yolculuğu
  • 08:30
    Yerli Sinema
  • 09:00
    İzler Suretler
  • 09:20
    Nükte
  • 09:30
    Koza
  • 10:00
    Yabancı Sinema: Eve Uçuş (Fly Away Home)
  • 11:45
    Yeryüzleri
  • 12:00
    Klaket
  • 12:30
    Karalama Defteri
  • 13:00
    Satranç Dünyası
  • 13:30
    Belgesel: Portre
  • 14:30
    Belgesel: Kökler
  • 15:00
    Yabancı Sinema: Gizli Sayılar (Hidden Figures)
  • 17:15
    Nakkaşın Fırçası
  • 17:45
    Geri Dönüşen Sanat
  • 18:00
    Kelimeler ve Şeyler
  • 18:45
    Destansı Kareler
  • 18:50
    Bir Kare Bir Anlam
  • 19:00
    Edebî Sofralar
  • 19:30
    Coğrafyadan Kültüre Bağ
  • 20:00
    Kısa Film Kuşağı
  • 20:30
    Belgesel: Asi Truffaut (Truffaut Insurrected)
  • 21:30
    Yabancı Sinema: Sarı Köpeğin Yuvası (The Cave of the Yellow Dog)
  • 23:00
    Fotoğraflar
  • 23:15
    Yabancı Sinema: Pal Sokağı Çocukları (The Boys of Paul Street)
  • 01:00
    Müzelerin Yıldızları
  • 01:15
    Kelimeler ve Şeyler
  • 02:00
    Yabancı Sinema: Sarı Köpeğin Yuvası (The Cave of the Yellow Dog)
  • 03:30
    Berceste
  • 03:35
    Destansı Kareler
  • 03:40
    Ne Yazıyor
  • 03:45
    Muasır
  • 04:15
    İletişim Arkeolojisi