Çok Bulutlu 10.4ºC Ankara
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak

02 Ağustos 2021 Tarihli TRT 2 Yayın Akışı

TRT 2 Yayın Akışı Programı - TV de Bugün TRT 2 kanalında yayınlanacak olan dizi, film ve diğer programların günlük yayın akışı bilgilerine bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. TRT 2 canlı yayın akışı programı şöyle;

02 Ağustos 2021, Pazartesi
  • 04:58
    İstiklal Marşı
  • 05:00
    Film Arkası
  • 05:30
    Murat Boncuk'la Atölye
  • 06:00
    Eskici
  • 06:30
    Tarihin Ruhu
  • 07:00
    Nakkaşın Fırçası
  • 07:30
    Karalama Defteri
  • 08:00
    Sarayın Lezzetleri
  • 08:30
    Belgesel : Sayılar ( Numbers )
  • 09:30
    Yılmaz Erdoğan İle Öğrence
  • 10:30
    Bizim Resmimiz
  • 11:00
    Sinema +
  • 11:50
    Renkler
  • 12:00
    Tarihin Ruhu
  • 12:30
    Hayat Sanat - Kolaj
  • 13:00
    Bir Resim Bir Hikaye
  • 13:30
    Muasır
  • 14:00
    Kısa Bir Ara
  • 14:15
    Fotoğraflar
  • 14:30
    Kelimeler ve Şeyler
  • 15:30
    Geri Dönüşen Sanat
  • 15:45
    Ahenk
  • 16:00
    Hülya Koçyiğit İle Film Gibi Hayatlar
  • 17:00
    Belgesel : Sayılar ( Numbers )
  • 17:45
    Randevu
  • 18:00
    Hayat Sanat
  • 18:30
    Belgesel: Para
  • 19:00
    Belgesel: Hollywood'un En İyi Film Yönetmenleri
  • 19:30
    Münih Filarmoni Orkestrası 'Bach, Çaykovski, R. Strauss, Rave' (The Odeonsplatz Concert: Münchner Philharmoniker And Valery Gergiev)
  • 21:00
    Yabancı Sinema: İnek (The Cow)
  • 22:50
    Destansı Kareler
  • 23:00
    Mim
  • 00:00
    Münih Filarmoni Orkestrası 'Bach, Çaykovski, R. Strauss, Rave' (The Odeonsplatz Concert: Münchner Philharmoniker And Valery Gergiev)
  • 01:30
    Yabancı Sinema: İnek (The Cow)
  • 03:20
    Müzelerin Yıldızları
  • 03:30
    Belgesel : Sayılar ( Numbers )
  • 04:15
    Mim