Parçalı Bulutlu 23.7ºC Ankara
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak
Spor
07.07.2012 11:37

İşte THY Avrupa Ligi Programı

Fenerbahçe Ülker, Anadolu Efes ve Beşiktaş'ın maç programları belli oldu.

İşte THY Avrupa Ligi Programı

THY Avrupa Ligi'nde yeni sezon, 11-12 Ekim tarihlerinde yapılacak müsabakalarla başlayacak. Gruplarda 13-14 Aralık tarihlerinde oynanacak son karşılaşmalarla ilk tur mücadelesi tamamlanmış olacak.

A Grubu'nda Panathinaikos (Yunanistan), Real Madrid (İspanya), Khimki (Rusya), Union Olimpija (Slovenya) ve ön eleme grubundan gelecek takımla eşleşen Fenerbahçe Ülker, sezonu İstanbul'da yapacağı Khimki karşılaşmasıyla açacak.

Sezona Oktay Mahmuti önderliğinde başlayacak Anadolu Efes ise son şampiyon Olympiakos (Yunanistan) ile birlikte Caja Laboral (İspanya), Zalgiris Kaunas (Litvanya), EA7 Emporio Armani (İtalya) ve Cedevita Zagreb'in (Hırvatistan) bulunduğu C Grubu'nda mücadele edecek. Lacivert-beyazlılar ilk maçını İtalya deplasmanında EA7 Emporio Armani takımıyla oynayacak.

Bu sezon ilk kez THY Avrupa Ligi'nde mücadele edece Beşiktaş, D Grubu'nda Barcelona Regal (İspanya), CSKA Moskova (Rusya), mt:s Partizan (Sırbistan), Lietuvos Rytas (Litvanya) ve Brose Baskets (Fransa) ile bir üst tura yükselme mücadelesi verecek. Siyah-beyazlılar ilk maçında Sırbistan temsilcisi mt:s Partizan'ı İstanbul'da konuk edecek.

THY Avrupa Ligi'nde Türk takımlarının maç programı şöyle:

 1. Hafta: (11-12 Ekim)

Fenerbahçe Ülker-Khimki 

EA7 Emporio Armani-Anadolu Efes

Beşiktaş-mt:s Partizan

 2. Hafta: (18-19 Ekim)

Union Olimpija-Fenerbahçe Ülker

Anadolu Efes-Olympiakos

Brose Baskets-Beşiktaş

 3. Hafta: (25-26 Ekim)

Fenerbahçe Ülker-Real Madrid

Anadolu Efes-Cedevita Zagreb

Barcelona Regal-Beşiktaş

 4. Hafta: (1-2 Kasım)

Fenerbahçe-Panathinaikos

Caja Laboral-Anadolu Efes

Beşiktaş-CSKA Moskova

 5. Hafta: (8-9 Kasım)

Elemelerden gelecek takım-Fenerbahçe Ülker

Anadolu Efes-Zalgiris Kaunas

Lietuvos Rytas-Beşiktaş

 6. Hafta: (15-16 Kasım)

Khimki-Fenerbahçe Ülker

Anadolu Efes-EA7 Emporio Armani

mt:s Partizan-Beşiktaş

 7. Hafta: (22-23 Kasım)

Fenerbahçe Ülker-Union Olimpija

Olympiakos-Anadolu Efes

Beşiktaş-Brose Baskets

 8. Hafta: (29-30 Kasım)

Real Madrid-Fenerbahçe Ülker

Cedevita Zagreb-Anadolu Efes

Beşiktaş-Barcelona Regal

 9. Hafta: (6-7 Aralık)

Panathinaikos-Fenerbahçe

Anadolu Efes-Caja Laboral

CSKA Moskova-Beşiktaş

 10. Hafta: (13-14 Aralık)

Fenerbahçe Ülker-Elemelerden gelecek takım

Zalgiris Kaunas-Anadolu Efes

Beşiktaş-Lietuvos Rytas

Sıradaki Haber
Drift Yapan Araç Muhabiri Aldı Götürdü
Yükleniyor lütfen bekleyiniz