Açık 19.8ºC Ankara
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak
Spor
04.05.2012 10:52

Bu Hafta Hangi Maçlar Oynanacak?

Türkiye liglerinde bu hafta oynanacak maçların günü, saati ve yerleri.

Bu Hafta Hangi Maçlar Oynanacak?

 

Spor Toto Süper Final Şampiyonluk ve Avrupa Ligi gruplarına 5. hafta maçlarıyla devam edilecek.
 
Spor Toto Süper Final'de tamamı 6 Mayıs Pazar günü yapılacak 5. hafta 
maçlarının programı şöyle:
         
ŞAMPİYONLUK GRUBU
         
19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Galatasaray-Beşiktaş (Türk Telekom Arena)
         
AVRUPA LİGİ GRUBU
         
15.00 Eskişehirspor-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Eskişehir 
          Atatürk-Seyircisiz)
15.00 Bursaspor-Sivasspor (Bursa Atatürk)
 
SPOR TOTO KUPASI
 
Spor Toto Kupası'na 5. hafta maçlarıyla devam edilecek.
A ve B gruplarında 5. hafta maçlarının programı şöyle:
         
A GRUBU
         
7 Mayıs Pazartesi:
 
15.00 MKE Ankaragücü-Kardemir Karabükspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Orduspor-Samsunspor (Ordu 19 Eylül)
         
B GRUBU
         
 5 Mayıs Cumartesi
 
15.00 Kayserispor-Medical Park Antalyaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi 
          Kadir Has)
15.00 Gençlerbirliği-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayıs)
 
TFF 1. LİG
 
TFF 1. Lig'e 33. hafta maçlarıyla devam edilecek.
 
Ligde tamamı saat 14.00'te başlayacak 33. hafta maçlarının programı 
şöyle:
 
5 Mayıs Cumartesi
 
Kayseri Erciyesspor-Sakaryaspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık 
 Saha)
 
6 Mayıs Pazar
 
Akhisar Belediyespor-Karşıyaka (Akhisar Belediye)
Boluspor-Çaykur Rizespor (Bolu Atatürk)
Adanaspor-Kartalspor (Adana 5 Ocak)
Giresunspor-İstanbul Güngörenspor (Giresun Atatürk)
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Denizlispor (Kamil Ocak)
Göztepe-Konyaspor (İzmir Atatürk-Seyircisiz)
Elazığspor-Bucaspor (Elazığ Atatürk)
Kasımpaşa-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)
 
SPOR TOTO 2. LİG
 
Spor Toto 2. Lig'e 32. hafta maçlarıyla devam edilecek.
2. Lig'de iki grupta tamamı 6 Mayıs Pazar günü saat 15.30'da başlayacak 
 
32. hafta maçlarının programı şöyle:
         
BEYAZ GRUP
         
Şanlıurfaspor-Çorumspor (Şanlıurfa GAP Arena)
Turgutluspor-Kocaelispor (Turgutlu 7 Eylül)
Pendikspor-Balıkesirspor (Pendik)
Bozüyükspor-Altay (Bozüyük İlçe)
Ofspor-Diyarbakırspor (Of İlçe)
Tepecikspor-İskenderun Demir Çelikspor (Tepecik Belediye)
BUGSAŞ Spor-Yeni Malatyaspor (Yenikent ASAŞ)
Konya Torku Şekerspor-Gaziosmanpaşaspor (Recep Konuk Spor Tesisleri)
         
KIRMIZI GRUP
         
Adıyamanspor-Adana Demirspor (Adıyaman Atatürk)
Altınordu-Denizli Belediyespor (Buca İlçe)
Bandırmaspor-Fethiyespor (Bandırma 17 Eylül)
Eyüpspor-1461 Trabzon (Eyüp)
Ünyespor-Kırklarelispor (Samsun 19 Mayıs-Cezalı)
Körfez Futbol Kulübü-Sarıyer (İsmetpaşa)
Kızılcahamamspor-Alanyaspor (Kızılcahamam İlçe)
 
SPOR TOTO 3. LİG
 
Spor Toto 3. Lig'e 37. hafta maçlarıyla devam edilecek.
 
3. Lig'de tüm gruplarda tamamı saat 15.30'da başlayacak 37. hafta 
maçlarının programı şöyle:
         
1. GRUP
         
5 Mayıs Cumartesi
 
MKE Kırıkkalespor-Manavgat Evrensekispor (Kırıkkale Başpınar)
Bayrampaşaspor-Hacettepe (Bayrampaşa Çetin Emeç)
Lüleburgazspor-Gümüşhanespor (Babaeski 100. Yıl)
Sandıklı Belediyespor-Ümraniyespor (Sandıklı İlçe-Seyircisiz)
Kastamonuspor-Beşikdüzüspor (Kastamonu Gazi)
Kırıkhanspor-Keçiören Sportif (Kırıkhan İlçe)
Menemen Belediyespor-Belediye Vanspor (Menemen)
Elazığ Belediyespor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Elazığ Atatürk)
         
2.GRUP
         
5 Mayıs Cumartesi
 
Keçiörengücü-Arsinspor (Ankara Aktepe)
Batman Petrolspor-Kepez Belediyespor (Batman 16 Mayıs)
Nazilli Belediyespor-OYAK Renaultspor (Nazilli İlçe)
Belediye Bingölspor-Kahramanmaraşspor (Bingöl Şehir)
Küçükçekmecespor-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Küçükçekmece Metin 
Oktay)
Yalıspor-Karsspor (Yavuz Selim)
Gölcükspor-İskenderunspor 1967 (Gölcük)
Orhangazispor-İstanbulspor (Orhangazi İlçe)
 
6 Mayıs Pazar
 
Maltepespor-Erganispor (Maltepe Hasan Polat)
         
3.GRUP
         
5 Mayıs Cumartesi
 
Ankara Demirspor-Beylerbeyi (Cebeci İnönü)
Yimpaş Yozgatspor-Darıca Gençlerbirliği (Yozgat Bozok)
Tarsus İdman Yurdu-Pazarspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)
Dardanelspor-Hatayspor (Çanakkale 18 Mart)
Sancaktepe Belediyespor-Erzurum Büyükşehir Belediyespor (Sancaktepe 
                    Belediyesi Hakan Şükür)
Bursa Nilüferspor-Aydınspor 1923 (Nilüfer)
Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Çarşambaspor (Seyrantepe 1 No'lu
                    Saha)
Anadolu Üsküdar 1908-Afyonkarahisarspor (Maltepe Hasan Polat)
Araklıspor-Siirtspor (Araklı İlçe)
Sıradaki Haber
İşte Gizli Raporun Detayları
Yükleniyor lütfen bekleyiniz