Açık 21.5ºC Ankara
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Aksaray
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Ardahan
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bartın
  • Batman
  • Bayburt
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Düzce
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Iğdır
  • Isparta
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kahramanmaraş
  • Karabük
  • Karaman
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırıkkale
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kilis
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Mardin
  • Mersin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Osmaniye
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Şanlıurfa
  • Şırnak
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Uşak
  • Van
  • Yalova
  • Yozgat
  • Zonguldak
Spor
06.12.2012 14:56

Beşiktaş'ın Rakipleri Belli Oldu

(EHF) Kupası'nda son 16 takım arasına kalan Beşiktaş'ın rakipleri belli oldu.

Beşiktaş'ın Rakipleri Belli Oldu

Avrupa Hentbol Federasyonu (EHF) Kupası'nda son 16 takım arasına kalan Beşiktaş'ın gruptaki rakipleri Stiinta Municipal Dedeman Bac-u (Romanya), SC Magdeburg (Almanya) ve HBC Nantes (Fransa) oldu.

Erkekler EHF Kupası'nda kura çekimi, Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da yapıldı. Kura çekimine 1. tıorbadan katılan temsilcimiz D grubunda Stiinta Municipal Dedeman Bac-u (Romanya), SC Magdeburg (Almanya) ve HBC Nantes (Fransa) takımlarıyla mücadele edecek.

9-10 Şubat 2013 tarihlerinde başlayacak grup maçları, 23-24 Mart tarihlerinde sona erecek ve gruplarını ilk 2 sırada tamamlayan ekipler çeyrek final oynamaya hak kazanacak.

EHF Kupası'nda son 16'ya kalan takımlar, 4 grupta 4'erli ekipler halinde mücadele edecek. Siyah-beyazlılar, grubundaki 1., 4. ve 6. maçlarını İstanbul'da oynayacak.

EHF Kupasında diğer gruplar ise şöyle oluştu:

A GRUBU

Frisch Auf Göppingen (Almanya)

RK Cimos Koper (Slovenya)

Eskilstuna Guif (İsveç)

Naturhouse La Rioja (İspanya)

B GRUBU

TATRAN Presov (Slovakya)

HC Motor Zaporozhye (Ukrayna)

Rhein-Neckar Löwen (Almanya)

KIF Kolding (Danimarka)

C GRUBU

Elverum Handball Herrer (Norveç)

Team Tvis Holstebro (Danimarka)

Orlen Wisla Plock (Polonya)

RK Maribor Branik (Slovenya)

Sıradaki Haber
THY'den Müthiş İmza!
Yükleniyor lütfen bekleyiniz