Fotoğraf Galerileri Etiket Sonuçları: Murat Kurum

 • Bakan Kurum selden etkilenen Akyurt'ta incelemelerde bulundu

  Bakan Kurum selden etkilenen Akyurt'ta incelemelerde bulundu 13.06.2022

  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Haymana ve Akyurt'ta dere güzergahındaki yapıların tespitlerini yapacaklarını, bölgede ivedi şekilde yeni binaların yapımını gerçekleştireceklerini söyledi.

 • Emine Erdoğan gençlerle çevre yürüyüşüne katıldı

  Emine Erdoğan gençlerle çevre yürüyüşüne katıldı 05.06.2022

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın katılımıyla Dünya Çevre Günü dolayısıyla düzenlenen "81 İlde 81 Milyar Adım Çevre Yürüyüşü", Kızılcahamam'ın Soğuksu Milli Parkı'ndan başlatıldı.

 • Türkiye ile Pakistan arasında 7 iş birliği anlaşması imzalandı

  Türkiye ile Pakistan arasında 7 iş birliği anlaşması imzalandı 01.06.2022

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'ye resmi ziyarette bulunan Pakistan Başbakanı Şahbaz Şerif ile baş başa ve heyetler arası görüşme gerçekleştirdi. Türkiye ile Pakistan arasında 7 iş birliği anlaşması imzalandı.

 • Atatürk Havalimanı'na yapılacak millet bahçesi

  Atatürk Havalimanı'na yapılacak millet bahçesi 17.05.2022

  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Atatürk Havalimanı'na yapılacak millet bahçesine ilişkin görseller paylaştı.

 • Türkiye ile Kazakistan arasında 15 anlaşma imzalandı

  Türkiye ile Kazakistan arasında 15 anlaşma imzalandı 10.05.2022

  Türkiye ile Kazakistan Cumhuriyeti Hükümeti arasında ulaşım, savunma sanayii, askeri istihbarat, bilişim teknolojileri, kültür, tarım, taşımacılık, ticaret, gümrük, çevre, eğitim, gençlik, iletişim ve arşiv alanında 15 anlaşma imzalandı.

 • Manavgat'taki yangında zarar görenler yeni evlerine kavuşuyor

  Manavgat'taki yangında zarar görenler yeni evlerine kavuşuyor 14.02.2022

  Antalya'nın Manavgat ilçesinde 28 Temmuz'da başlayan ve 10 gün sonra kontrol altına alınan orman yangınlarında evleri yanan afetzedeler, Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca yaptırılan evlerine kavuşuyor.

 • Bakan Kurum'dan motosikleti çalınan kadına duygulandıran hediye

  Bakan Kurum'dan motosikleti çalınan kadına duygulandıran hediye 22.01.2022

  Eskişehir'de yaşayan ve bir süre önce motosikleti çalınan Zeliha Akbulut'a, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum tarafından motosiklet hediye edildi.

 • Bakan Kurum ve Özer, caretta carettaları denizle buluşturdu

  Bakan Kurum ve Özer, caretta carettaları denizle buluşturdu 09.12.2021

  Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum ve Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, yaralı halde bulunan ve tedavisi tamamlanarak, uydu takip cihazı takılan Berra ve Beste isimli iki caretta carettayı Antalya Belek'te denize bıraktı.

 • AKM Millet Bahçesi açılıyor

  AKM Millet Bahçesi açılıyor 28.10.2021

  Ankara Atatürk Kültür Merkezi Millet Bahçesi, bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla hizmete açılacak. Millet Bahçesi, Ankaralıların yeşille buluştuğu "nefes ve etkinlik" alanı olacak.

 • Bozkurt'ta ticari hayat normale dönüyor

  Bozkurt'ta ticari hayat normale dönüyor 14.09.2021

  Sel felaketinin yaşandığı Kastamonu'nun Bozkurt ilçesinde, konteyner dükkanlarla birlikte ticari hayat normale dönmeye başladı. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum da konteyner dükkanlardan alışveriş yaptı.

 • TOKİ'den ikinci indirim kampanyası

  TOKİ'den ikinci indirim kampanyası 06.09.2021

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, TOKİ'nin her yıl yapılan indirim kampanyasının bu yıl yoğun talep üzerine ikinci kez başlatılacağını duyurdu. Kurum, kampanyanın 21 Eylül'de başlayacağını ifade etti.

 • Emine Erdoğan'dan Bozkurt'a "geçmiş olsun" ziyareti

  Emine Erdoğan'dan Bozkurt'a "geçmiş olsun" ziyareti 31.08.2021

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, sel felaketinin yaşandığı Bozkurt'u ziyaret etti. Selzedeler ile tek tek görüşerek taleplerini dinleyen Erdoğan, geçmiş olsun dileklerini iletti.

 • Yangın mağduru çift yeni evlerine kavuştu: Eskisini unutmaya çalışıyorum

  Yangın mağduru çift yeni evlerine kavuştu: Eskisini unutmaya çalışıyorum 31.08.2021

  Muğla'nın Marmaris ilçesinde çıkan orman yangınında evleri yanarak kullanılamaz hale gelen İlyas Şahin ile eşi Günay Şahin, yeni evlerine kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor.

 • Bakan Pakdemirli, Marmara Denizinde dalış yaptı

  Bakan Pakdemirli, Marmara Denizinde dalış yaptı 21.07.2021

  Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, farkındalık oluşturmak için Marmara Denizi'nde dalış yaparak, balıkçıların avlanmak için attığı; ancak çeşitli nedenlerle denizde kalan 'hayalet ağlar'ı topladı.

Başa Dön