Fotoğraf Galerileri Etiket Sonuçları: FETÖ

 • Kıyı Emniyeti'nden İstanbul'da saygı seyri

  Kıyı Emniyeti'nden İstanbul'da saygı seyri 15.07.2022

  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin 6. yılı dolayısıyla şehitler ve gaziler için deniz araçlarıyla İstanbul Boğazı'nda saygı seyri yapıldı.

 • Tarihi direnişin üzerinden 6 yıl geçti

  Tarihi direnişin üzerinden 6 yıl geçti 15.07.2022

  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi gecesi Türk milletinin, tarihte eşine az rastlanacak direnişinin üzerinden 6 yıl geçti. İşte tarihi direnişten hafızalara kazınan kareler...

 • 'Hafıza 15 Temmuz Müzesi' darbe girişimini belleklere kazıyor

  'Hafıza 15 Temmuz Müzesi' darbe girişimini belleklere kazıyor 13.07.2022

  Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyelerinin 15 Temmuz 2016'daki hain darbe girişiminin üzerinden 6 yıl geçerken Hafıza 15 Temmuz Müzesi, o gece yaşanılanların unutulmaması gerektiğini sergilenen obje ve videolarla ziyaretçilerine hatırlatıyor.

 • Kahraman şehit Ömer Halisdemir arife günü unutulmadı

  Kahraman şehit Ömer Halisdemir arife günü unutulmadı 01.05.2022

  FETÖ'nün 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında şehit edilen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in Niğde'deki kabrinde, Ramazan Bayramı arifesinde ziyaretçi yoğunluğu yaşanıyor.

 • Bakan Akar: NATO'nun canlı ve etkin olduğuna inanıyoruz

  Bakan Akar: NATO'nun canlı ve etkin olduğuna inanıyoruz 19.11.2021

  On Guard-2021 Tatbikatı’nın 'Seçkin Gözlemci Günü' faaliyetlerini takip eden Bakan Akar, "Tarihteki en başarılı ittifak olarak NATO’nun her zaman olduğu gibi canlı ve etkin olduğuna inanıyoruz" açıklamasını yaptı.

 • 15 Temmuz şehidi Prof. Dr. İlhan Varank ve tüm şehitler için Kur'an okunup dualar edildi

  15 Temmuz şehidi Prof. Dr. İlhan Varank ve tüm şehitler için Kur'an okunup dualar edildi 18.07.2021

  Prof. Dr. İlhan Varank ve tüm şehitler için Şehzadebaşı Camii'nde öğle namazına müteakip Kur'an-ı Kerim okundu, dualar edildi. Programa, Şehit Prof. Dr. Varank'ın kardeşi Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank katıldı.

 • Pensilvanya'da 'Demokrasi Zaferi' afişi taşıyan uçak uçuruldu

  Pensilvanya'da 'Demokrasi Zaferi' afişi taşıyan uçak uçuruldu 17.07.2021

  15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in yaşadığı ABD'nin Pensilvanya eyaletine bağlı Philadelphia şehri üzerinde, "Victory of Democracy" (Demokrasi Zaferi) afişi taşıyan uçak uçuruldu.

 • Yurdun dört bir yanında demokrasi nöbeti

  Yurdun dört bir yanında demokrasi nöbeti 16.07.2021

  Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki hain darbe girişiminin 5. yıl dönümünde yurdun dört bir yanında demokrasi nöbeti tutuldu. Ellerine bayraklarını alan binlerce vatandaş, kent meydanlarındaki etkinliklere katıldı.

 • Darbecilerin hedefindeki kahraman polisler

  Darbecilerin hedefindeki kahraman polisler 15.07.2021

  15 Temmuz günü FETÖ'cü darbeciler tarafından ilk hedef olarak Gölbaşı Özel Harekat Başkanlığı belirlenmişti. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri çerçevesinde Gölbaşı Özel Harekat Başkanlığı'nda anma programı düzenlendi.

 • Taksim Camii'nde 251 hatmin duası yapıldı

  Taksim Camii'nde 251 hatmin duası yapıldı 15.07.2021

  Taksim Camisi'nde FETÖ'nün hain darbe girişiminde şehit olan 251 vatandaş için okunan hatimlerin duası yapıldı ve mevlit okutuldu.

 • Şehitler kabirleri başında anılıyor

  Şehitler kabirleri başında anılıyor 15.07.2021

  Yurt dışında yaşayan ve yıllık izinlerini Türkiye'de geçirmek isteyen gurbetçiler, FETÖ'nün darbe girişimi sırasında darbeci generali vurduktan sonra şehit edilen Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in Niğde'deki kabrini ziyaret ediyor.

 • Küçük Ömer'ler kahraman Halisdemir'in kabrini ziyaret etti

  Küçük Ömer'ler kahraman Halisdemir'in kabrini ziyaret etti 15.07.2021

  Türkiye'nin farklı kentlerinde yaşayan aileler Ömer Halis ismini verdikleri çocuklarıyla, FETÖ'nün darbe girişimi sırasında darbeci generali vurduktan sonra şehit edilen Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir'in Niğde'deki kabrini ziyaret etti.

 • Hain darbe girişiminin üzerinden 5 yıl geçti

  Hain darbe girişiminin üzerinden 5 yıl geçti 14.07.2021

  Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) Türkiye tarihine karanlık bir gece olarak geçen 15 Temmuz 2016'daki hain darbe girişiminin üzerinden 5 yıl geçti. Halkın kahramanca direndiği gecede, 251 vatandaş şehit olurken iki binin üzerinde vatandaş gazi oldu.

 • Bakan Selçuk öğrencilerle 15 Temmuz Şehitleri Anıtı'nı ziyaret etti

  Bakan Selçuk öğrencilerle 15 Temmuz Şehitleri Anıtı'nı ziyaret etti 14.07.2021

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, öğrencilerle birlikte Meclis'te 15 Temmuz hain darbe girişiminin izlerinin yer aldığı yerleri ziyaret etti. Selçuk, "15 Temmuz'un unutulmaması ve unutturulmaması için gayret ediyoruz" dedi.

Başa Dön