Fotoğraf Galerileri Etiket Sonuçları: Donald Trump

 • Eski ABD Başkanı Trump için destek gösterisi

  Eski ABD Başkanı Trump için destek gösterisi 22.03.2023

  Eski ABD Başkanı Donald Trump, Manhattan Bölge Savcısı'nın soruşturmasıyla ilgili olarak gelecek hafta salı günü tutuklanabileceğini ve bu nedenle destekçilerine protesto çağrısında bulunduğunu duyurmuştu. Duyurunun ardından, ABD'nin New York kentinde Trump Towers ve başsavcılık ofisi çevresinde bir araya gelen Trump destekçileri gösteri düzenledi.

 • ABD'de Kongre baskınının üzerinden iki yıl geçti

  ABD'de Kongre baskınının üzerinden iki yıl geçti 06.01.2023

  ABD'de 3 Kasım 2020'de yapılan ve Demokrat Joe Biden'ın zaferiyle sonuçlanan başkanlık seçimleri, "son yıllarda yapılan en tartışmalı seçimler" olarak tarihe geçti.

 • Trump'ın Florida'daki evine FBI baskını

  Trump'ın Florida'daki evine FBI baskını 09.08.2022

  Eski ABD Başkanı Donald Trump, Florida’da bulunan Mar-A-Lago malikanesinin dün Federal Soruşturma Bürosu (FBI) ajanları tarafından arandığını duyurdu.

 • ABD'de Kongre baskınının üzerinden bir yıl geçti

  ABD'de Kongre baskınının üzerinden bir yıl geçti 06.01.2022

  ABD'nin Washington kentinde geçen yıl yaşanan Kongre baskınında öldürülen Ashli Babbitt için Kongre binası önünde gösteri düzenlendi.

 • Amerikan demokrasisine darbe: 6 Ocak Kongre Baskını

  Amerikan demokrasisine darbe: 6 Ocak Kongre Baskını 06.01.2022

  ABD'de 3 Kasım 2020’de yapılan Başkanlık seçimlerini Joe Biden’ın kazanmasının ardından seçim sonuçlarını kabul etmeyen Donald Trump destekçileri, 6 Ocak’ta Kongre binasına baskın düzenledi. İşte ülke tarihine damga vuran baskından görüntüler...

 • 6 Ocak Kongre baskınının yıldönümü

  6 Ocak Kongre baskınının yıldönümü 06.01.2022

  ABD tarihine damga vuran Kongre baskınının etkileri sürüyor. 5 kişinin hayatını kaybettiği şiddet olayları hakkında darbe girişimi mi yoksa protesto mu tartışmaları devam ediyor. İşte kare kare o gün yaşananlar...

 • 2021'in akılda kalanları: Reuters'tan yılın fotoğrafları

  2021'in akılda kalanları: Reuters'tan yılın fotoğrafları 01.01.2022

  İngiliz haber ajansı Reuters, 2021 yılına dair bir galeri hazırladı. "2021 Yılının Fotoğrafları" başlığı ile hazırlanan galeride hafızalara kazınan görsellere yer verildi

 • ABD'de olaylı 'Trump' gösterisi

  ABD'de olaylı 'Trump' gösterisi 06.03.2021

  ABD'nin New York kentinde Trump taraftarları meydana çıktı. "Trump 2024" pankartı açmak isteyen göstericilere Trump karşıtları engel olmaya çalışınca arbede yaşandı. Polis, bazı göstericileri gözaltına aldı.

 • Donald Trump'ın eski oteli yıkıldı

  Donald Trump'ın eski oteli yıkıldı 17.02.2021

  ABD Eski Başkanı Donald Trump’ın bir zamanlar sahibi olduğu New Jersey'deki oteli kontrollü şekilde yıkıldı. Yıkım kararı 32 katlı otelin fiziki durumunun kötü olması nedeniyle alındı.

 • Biden'dan Trump yönetiminin kararlarını tersine çeviren 17 kararname

  Biden'dan Trump yönetiminin kararlarını tersine çeviren 17 kararname 21.01.2021

  ABD Başkanı Joe Biden, görevine başlar başlamaz Donald Trump'ın izlerini silmeye başladı. Biden, Trump'ın politikalarını geri çevirmeye yönelik 17 kararnameye imza attı.

 • Biden koronavirüs ve güvenlik önlemleri gölgesinde yemin etti

  Biden koronavirüs ve güvenlik önlemleri gölgesinde yemin etti 20.01.2021

  ABD'nin 46. Başkanı Joe Biden ve 49. Başkan Yardımcısı Kamala Harris resmen göreve başladı. Tören, salgın ve yoğun güvenlik önlemleri gölgesinde geçti. Törende Lady Gaga ABD ulusal marşını okudu, Jennifer Lopez şarkı söyledi.

 • Donald Trump Beyaz Saray'dan ayrıldı

  Donald Trump Beyaz Saray'dan ayrıldı 20.01.2021

  Görevi bugün sona erecek olan ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray’dan ayrıldı.

 • ABD'de Kongre binası kışlaya döndü

  ABD'de Kongre binası kışlaya döndü 13.01.2021

  ABD'nin başkenti Washington'da, Joe Biden'ın yemin töreni için yüzlerce Ulusal Muhafız görevlendirildi. Kongre binasının korunması için görevli askerlerin koridorlarda yerlerde yattığı görülen fotoğraflar, sosyal medyanın gündemine oturdu.

 • 6 Ocak ilk değildi: ABD'de Kongre binasının şiddet tarihi

  6 Ocak ilk değildi: ABD'de Kongre binasının şiddet tarihi 08.01.2021

  Washington'da, Seçiciler Kurulu oylarının sayıldığı ve 3 Kasım 2020'deki başkanlık seçimlerinin sonuçlarının resmileştiği Kongre oturumunda Trump destekçileri, polis barikatını aşarak Kongre binasına girdi. Olaylarda, 5 kişi hayatını kaybetti, en az 52 kişi gözaltına alındı. Ancak bu, ABD'nin başkentinin siyasi şiddete ilk kez tanıklığı değil.

Başa Dön