Fotoğraf Galerileri Etiket Sonuçları: Donald Trump

 • Donald Trump Beyaz Saray'dan ayrıldı

  Donald Trump Beyaz Saray'dan ayrıldı 20.01.2021

  Görevi bugün sona erecek olan ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray’dan ayrıldı.

 • ABD'de Kongre binası kışlaya döndü

  ABD'de Kongre binası kışlaya döndü 13.01.2021

  ABD'nin başkenti Washington'da, Joe Biden'ın yemin töreni için yüzlerce Ulusal Muhafız görevlendirildi. Kongre binasının korunması için görevli askerlerin koridorlarda yerlerde yattığı görülen fotoğraflar, sosyal medyanın gündemine oturdu.

 • 6 Ocak ilk değildi: ABD'de Kongre binasının şiddet tarihi

  6 Ocak ilk değildi: ABD'de Kongre binasının şiddet tarihi 08.01.2021

  Washington'da, Seçiciler Kurulu oylarının sayıldığı ve 3 Kasım 2020'deki başkanlık seçimlerinin sonuçlarının resmileştiği Kongre oturumunda Trump destekçileri, polis barikatını aşarak Kongre binasına girdi. Olaylarda, 5 kişi hayatını kaybetti, en az 52 kişi gözaltına alındı. Ancak bu, ABD'nin başkentinin siyasi şiddete ilk kez tanıklığı değil.

 • Fotoğraflarla ABD'nin 'işgal' gecesi

  Fotoğraflarla ABD'nin 'işgal' gecesi 07.01.2021

  Washington'da, Seçiciler Kurulu oylarının sayıldığı ve 3 Kasım 2020'deki başkanlık seçimlerinin sonuçlarının resmileştiği Kongre oturumunda Trump destekçileri Kongre binasının dışında protesto düzenledi. Göstericilerden bir grubun polis barikatını aşarak Kongre binasına girmesi sonucu polisin biber gazıyla müdahalesine ilişkin görüntüler sosyal medyaya yansıdı. Olaylarda, 4 kişi hayatını kaybetti, en az 52 kişi gözaltına alındı.

 • Trump destekçileri seçim protestoları için başkent Washington'da toplandı

  Trump destekçileri seçim protestoları için başkent Washington'da toplandı 06.01.2021

  ABD'de Kongre oturumunda başkanlık seçimlerinin Joe Biden lehine resmileştirilmesini protesto eden Donald Trump destekçileri düzenlenecek "Trump için Yürü" gösterisi öncesinde başkent Washington DC'de gece saatlerinde toplanmaya başladı.

 • Dünyada 2020 nasıl geçti?

  Dünyada 2020 nasıl geçti? 14.12.2020

  Salgın tüm dünyaya yayıldı, Kobe Bryant hayatını kaybetti, George Floyd'un ölümü ABD'yi karıştırdı, Kapalı Maraş'ın bir kısmı halka açıldı, Ermenistan yenilgiyi kabul etti... İşte dünyada 2020 böyle geçti.

 • Trump taraftarları Washington sokaklarında

  Trump taraftarları Washington sokaklarında 12.12.2020

  ABD'de Başkan Donald Trump'ın destekçileri ile aşırı sağcı ve Trump yanlısı grup "Proud Boys" üyeleri, başkent Washington DC'de gösteri düzenledi.

 • ABD'de yüz binlerce Trump taraftarı sokaktaydı

  ABD'de yüz binlerce Trump taraftarı sokaktaydı 15.11.2020

  ABD'de Başkan Donald Trump’ın taraftarları Washington’da "Milyon MAGA (Make Amerika Great Again-Amerika'yı Yeniden Büyük Yap) yürüyüşü" adlı destek gösterisi düzenledi.

 • İran sokakları Biden'ın yaptırımları kaldıracağından umutlu

  İran sokakları Biden'ın yaptırımları kaldıracağından umutlu 09.11.2020

  İran'da halk, ABD başkanlık seçimlerini kazanan Joe Biden'ın yaptırımları kaldırmasından ve ekonomiye yeniden hareketlilik gelmesinden umutlu görünüyor.

 • ABD'nin North Carolina eyaletinde oy sayımı devam ediyor

  ABD'nin North Carolina eyaletinde oy sayımı devam ediyor 07.11.2020

  ABD'de 59. başkanlık seçimlerinde Beyaz Saray’da koltuğa kimin oturacağı belirsizliğini koruyor. 6 kritik eyalette oy sayımı devam ediyor. North Carolina eyaletine bağlı Charlotte kentindeki görevliler oy sayımına devam etti.

 • ABD'de seçim belirsizliği protesto edildi

  ABD'de seçim belirsizliği protesto edildi 05.11.2020

  ABD'nin 59. başkanlık seçimlerinde yaşanan belirsizlik ve posta yolu ile kullanılan oylar konusunda çıkan tartışmalar birçok eyalette protestolara sebep oldu.

 • California'da Trump protestosu

  California'da Trump protestosu 05.11.2020

  ABD'nin California eyaletinde göstericiler, Başkan Donald Trump'ın birkaç önemli eyalette oy pusulalarını saymayı durdurma talebini protesto etti.

 • ABD'de başkanlık seçimleri

  ABD'de başkanlık seçimleri 04.11.2020

  ABD'de, Cumhuriyetçilerin adayı Donald Trump ile Demokratların adayı Joe Biden'ın yarıştığı 59. başkanlık seçimlerinin gecesinde vatandaşlar seçim sonuçlarını Times Meydanı'ndaki ekranlardan izledi.

 • ABD, yakın tarihinin en kritik seçimi için sandık başında

  ABD, yakın tarihinin en kritik seçimi için sandık başında 03.11.2020

  ABD'de, Cumhuriyetçilerin adayı Donald Trump ile Demokratların adayı Joe Biden'ın yarıştığı ve ülkenin son dönemdeki "en kritik" seçimi olarak nitelendirilen 59. başkanlık seçimi için oy kullanma işlemleri başladı.

 • Beyaz Saray'da Cadılar Bayramı

  Beyaz Saray'da Cadılar Bayramı 26.10.2020

  Beyaz Saray'da düzenlenen Cadılar Bayramı etkinliğine bir kız ve bir erkek çocuk, Donald Trump ve Melania Trump kostumleriyle katıldı.

Başa Dön