İstanbul
İstanbul
Sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanmadığı ikinci cumartesi gününe sakin başlayan İstanbul, öğlen saatlerinde dışarı çıkan vatandaşlarla hareketlendi. Güneşli havayı fırsat bilen vatandaşlar, Üsküdar Sahili ve Salacak Sahili`nde vakit geçirdi.
Havanın güzel olmasından yararlanan İstanbullular, vaka sayılarındaki artışa rağmen hafta sonunda kendilerini dışarı attı.
Trabzon
Trabzon
Koronavirüs risk haritasında kırmızı renkle işaretlenen ‘Çok yüksek riskli iller’ arasında olan Trabzon’da normalleşmeye dair ilk adımlardan biri olan cumartesi kısıtlamasının kalkması ile vatandaşlar sahil, park ve bahçelere yöneldi.
Sivas
Sivas
Kontrollü normalleşme süreciyle hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının kaldırıldığı iller arasındaki Sivas`ta yaşayanlar, güneşli havayı fırsat bilerek, cumartesi günü cadde ve sokaklara akın etti.
Konya
Konya
Sağlık Bakanlığı’nın açıkladığı verilere göre, `çok yüksek riskli` il olarak kırmızı kategoride yer alan Konya`da hava sıcaklığı, 14 dereceye çıktı. Sıcak havayı fırsat bilenler ise cadde ve sokaklara akın etti.
Çanakkale
Çanakkale
Muğla
Muğla
Yükleniyor lütfen bekleyiniz