Gaziantep
Gaziantep
Gaziantep`te vatandaşların, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle "Evde kal" çağrısına uymasıyla meydanlar boş kaldı. 15 Temmuz Demokrasi Meydanı ve çevresinin sakin olduğu gözlendi.
Gaziantep
Gaziantep
Gaziantep
Gaziantep
Kentin simgesi olan Gaziantep Kalesi çevresinin de boş olduğu gözlendi.
Edirne
Edirne
Edirne`de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Selimiye Meydanı boş kaldı.
Edirne
Edirne
Eskişehir
Eskişehir
Eskişehir`de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı İsmet İnönü Caddesi`nde yaya ve araç yoğunluğunun olmadığı görüldü.
Eskişehir
Eskişehir
Eskişehir`de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Vilayet Meydanı boş kaldı.
Çanakkale
Çanakkale
Çanakkale`de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Kordon Boyu ve İskele Meydanı boş kaldı.
Bursa
Bursa
Bursa`da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Fevzi Çakmak Caddesi boş kaldı.
Trabzon
Trabzon
Trabzon`da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Atatürk Meydanı boş kaldı.
Ordu
Ordu
Ordu`da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Köprübaşı Meydanı boş kaldı.
Rize
Rize
Rize`de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanı boş kaldı.
İzmir
İzmir
İzmir`de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Konak Meydanı boş kaldı.
İzmir
İzmir
Denizli
Denizli
Denizli`de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "Evde Kal Türkiye" çağrısına uyuldu. Günün her saatinde yoğunluk yaşanan 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı kısmen boş kaldı.
Uşak
Uşak
Uşak`ta yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu 15 Temmuz Şehitler Meydanı kısmen boş kaldı.
Aydın
Aydın
Aydın`da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu Atatürk Kent Meydanı boş kaldı.
Manisa
Manisa
Manisa`da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu kentin simge yapılarında Hükümet Konağı ve önündeki Emekliler Parkı boş kaldı.
Konya
Konya
Konya`da en yoğun alanlardan olan Mevlana Meydanına, sakinlik hakim oldu.
Konya
Konya
Afyonkarahisar
Afyonkarahisar
Afyonkarahisar`daki Kent Meydanında Mevlana Meydanına, sakinlik hakim oldu.
İstanbul
İstanbul
Dünyanın en kalabalık şehirlerinden olan, tarihi ve turistlik mekanlarıyla milyonları ağırlayan İstanbul`da, Eminönü`nde bulunan Yeni Cami Meydanı ve Mısır Çarşısı çevresinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınını önleme çalışmaları kapsamında alınan kararlara uyulmasıyla boş olduğu görüldü.
İstanbul
İstanbul
Bir vatandaş cami önündeki güvercinlere yem verdi.
İstanbul
İstanbul
Dünyanın en kalabalık şehirlerinden olan, tarihi ve turistlik mekanlarıyla milyonları ağırlayan İstanbul`da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınını önleme çalışmaları kapsamında alınan kararlara uyulmasıyla tur teknelerinin Eminönü İskelesi`ne çekildiği görüldü.
İstanbul
İstanbul
Dünyanın en kalabalık şehirlerinden olan, tarihi ve turistlik mekanlarıyla milyonları ağırlayan İstanbul`da, Sultanahmet Meydanı`nın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınını önleme çalışmaları kapsamında alınan kararlara uyulmasıyla boş olduğu görüldü.
İstanbul
İstanbul
Dünyanın en kalabalık şehirlerinden olan, tarihi ve turistlik mekanlarıyla milyonları ağırlayan İstanbul`da, Sultanahmet Meydanı ve Ayasafya Camii çevresinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınını önleme çalışmaları kapsamında alınan kararlara uyulmasıyla boş olduğu görüldü.
İstanbul
İstanbul
Dünyanın en kalabalık şehirlerinden olan, tarihi ve turistlik mekanlarıyla milyonları ağırlayan İstanbul`da, Sultanahmet Camii çevresinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınını önleme çalışmaları kapsamında alınan kararlara uyulmasıyla boş olduğu görüldü.
İstanbul
İstanbul
Ankara
Ankara
Ankara`da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Atakule çevresi boş kaldı.
Ankara
Ankara
Ankara`da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Kuğulupark boş kaldı.
Ankara
Ankara
Ankara
Ankara
Ankara`da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Bestekar Sokak boş kaldı.
Ankara
Ankara
Ankara`da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Güvenpark boş kaldı.
Ankara
Ankara
Ankara`da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Ulus Meydanı boş kaldı.
Ankara
Ankara
Ankara`da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Hacı Bayram-ı Veli Camisi boş kaldı.
Ankara
Ankara
Şanlıurfa
Şanlıurfa
Şanlıurfa`da vatandaşların, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle "Evde kal" çağrısına uymasıyla meydanlar boş kaldı. Kentin en kalabalık yerleri arasında yer alan Rabia Meydanı ve çevresinin boş olduğu gözlendi.
Şanlıurfa
Şanlıurfa
Şanlıurfa`da vatandaşların, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle "Evde kal" çağrısına uymasıyla meydanlar boş kaldı. Kentin en kalabalık yerleri arasında yer alan Balıklıgöl Yerleşkesi`nin boş olduğu gözlendi.
Adıyaman
Adıyaman
Adıyaman`da vatandaşların, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle "Evde kal" çağrısına uymasıyla meydanlar boş kaldı. Kentin simgesi olan Sümer Meydanı`nın çevresinin boş olduğu gözlendi.
Antalya
Antalya
Koronavirüs salgını nedeniyle çoğu evlerinde olan Antalyalılar`ın dışarı çıkmaması ve turist hareketliliğinin olmaması nedeniyle Cumhuriyet Meydanı boş kaldı.
Antalya
Antalya
Muğla
Muğla
Muğla`nın Marmaris ilçesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Atatürk Meydanı boş kaldı.
Muğla
Muğla
Bodrum
Bodrum
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Bodrum Belediye Meydanı boş kaldı.
Bodrum
Bodrum
Muğla`nın Fethiye ilçesi
Muğla`nın Fethiye ilçesi
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Muğla`nın Fethiye ilçesindeki Beşkaza Meydanı boş kaldı.
Burdur
Burdur
Burdur`da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Cumhuriyet Meydanı boş kaldı.
Antalya`nın Alanya ilçesi
Antalya`nın Alanya ilçesi
Antalya`nın Alanya ilçesi ünlü plajları, yürüyüş yolları, cadde ve sokaklarında, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sakinlik hakim oldu.
Antalya`nın Alanya ilçesi
Antalya`nın Alanya ilçesi
Malatya
Malatya
Malatya`da vatandaşların, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle "Evde kal" çağrısına uymasıyla meydanlar ve sokaklar boş kaldı. Kentin merkezi konumundaki Yeni Cami çevresi ile Soykan Meydanı`n da yoğunluğun azaldığı gözlendi.
Kahramanmaraş
Kahramanmaraş
Kahramanmaraş`ta vatandaşların yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle ``Evde kal`` çağrısına uymasıyla meydanlar ve sokaklar boş kaldı. Kentin merkezi konumundaki Demokrasi Meydanı`nın boş olduğu gözlendi.
Batman
Batman
Batman`da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Cumhuriyet Meydanı boş kaldı.
Mardin
Mardin
Mardin`de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Cumhuriyet Meydanı boş kaldı.
Siirt
Siirt
Siirt`te yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı 15 Temmuz Demokrasi Meydanı boş kaldı.
Elazığ
Elazığ
Elazığ`da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Gazi Caddesi boş kaldı.
Bingöl
Bingöl
Bingöl`de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Genç Caddesi Dörtyol Kavşağı boş kaldı.
Diyarbakır
Diyarbakır
Diyarbakır`da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı tarihi On Gözlü Köprü boş kaldı.
Çorum
Çorum
Çorum`da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Hürriyet ve Kadeş Meydanları kısmen boş kaldı.
Amasya
Amasya
Amasya`da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Şehzadeler Gezi Yolu boş kaldı.
Sinop
Sinop
Sinop`ta, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı meydanlar boş kaldı.
Çankırı
Çankırı
Çankırı`da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Atatürk Anıtı ve çevresi boş kaldı.
Kastamonu
Kastamonu
Kastamonu`da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Kastamonu Cumhuriyet Meydanı boş kaldı.
Samsun
Samsun
Samsun`da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Kurtuluş Yolu boş kaldı.
Tokat
Tokat
Tokat`ta yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Cumhuriyet Meydanı Meydanı boş kaldı.
Kırşehir
Kırşehir
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında vatandaşlara yapılan "evde kal" çağrısı Kırşehir`de etkili oldu. Kırşehir`de Cacabey Meydanında sessizlik hakim oldu.
Sivas
Sivas
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında vatandaşlara yapılan "evde kal" çağrısı Sivas`ta etkili oldu. Sivas Tarihi Kent Meydanı`nda sessizlik hakim oldu.
Kayseri
Kayseri
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Kayseri halkı "Evde kal" çağrısına uydu. Vatandaşların yoğunluk oluşturduğu Cumhuriyet Meydanı büyük ölçüde boş kaldı.
Niğde
Niğde
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Niğde halkı "Evde kal" çağrısına uydu, Kent merkezinde vatandaşların yoğunluk oluşturduğu Cumhuriyet Meydanı boş kaldı.
Nevşehir
Nevşehir
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Nevşehir halkı "Evde kal" çağrısına uydu, Kent merkezinde vatandaşların yoğunluk oluşturduğu Hükümet Konağı Meydanı boş kaldı.
Kırıkkale
Kırıkkale
Kırıkkale halkı "Evde kal" çağrısına uydu, Kırıkkale Cumhuriyet Meydanı boş kaldı.
Yozgat
Yozgat
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Yozgat halkı "Evde kal" çağrısına uydu, Cumhuriyet Meydanı boş kaldı.
Mersin
Mersin
Mersin`de, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Side harabeleriyle çevrili Kültür Meydanı`nda bu kez sessizlik hakimdi.
Mersin
Mersin
Adana
Adana
Adana`da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Adana Garı boş kaldı.
Adana`da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Adnan Menderes Bulvarı ve çevresi boş kaldı.
Hatay
Hatay
Hatay`da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Cumhuriyet Meydanı boş kaldı.
Van
Van
Van`da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı Cumhuriyet caddesi ile Beşyol Meydanı tenhalaştı.
Sakarya
Sakarya
Sakarya`da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında "evde kal" çağrısına uyulması ve 65 yaş ile üstündekilere getirilen sokağa çıkma kısıtlaması sonucu normalde yoğunluğun yaşandığı 15 Temmuz Demokrasi Meydanı boş kaldı.
Yükleniyor lütfen bekleyiniz