Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından Kolombiya`da, Briceno kenti kırsalındaki Orejon mezrasına yaptırılan okulun açılışına Kolombiya Devlet Başkanı Juan Manuel Santos,(Ortada) Dışişleri Bakanı Maria Angela Holguin (Solda) ve Kolombiya Devrimci Silahlı Güçleri (FARC) yöneticilerinden “Pastor Alape” ismiyle bilinen Felix Antonio Munoz (Sağda) da katıldı.
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından Kolombiya`da, Briceno kenti kırsalındaki Orejon mezrasına yaptırılan okulun açılışına Kolombiya Dışişleri Bakanı Maria Angela Holguin, (Sağda) TİKA Bogota Program Koordinatörü Doç. Dr. Mehmet Özkan (Ortada) ve Briceno Belediye Başkanı José Danilo Agudelo Torres katıldı.
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından Kolombiya`da, Briceno kenti kırsalındaki Orejon mezrasına yaptırılan okulun açılışına Kolombiya Devlet Başkanı Juan Manuel Santos katıldı.
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından Kolombiya`da, Briceno kenti kırsalındaki Orejon mezrasına yaptırılan okulun açılışına Dışişleri Bakanı Maria Angela Holguin katıldı.
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından Kolombiya`da, Briceno kenti kırsalındaki Orejon mezrasına yaptırılan okulun açılışına Türkiye`nin Bogota Büyükelçisi Engin Yürür katıldı.
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından Kolombiya`da, Briceno kenti kırsalındaki Orejon mezrasına yaptırılan okulun açılışına Kolombiya Devlet Başkanı Juan Manuel Santos, (Ortada) Dışişleri Bakanı Maria Angela Holguin (Solda) ve TİKA Bogota Program Koordinatörü Doç. Dr. Mehmet Özkan (Sağda) katıldı.
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından Kolombiya`da, Briceno kenti kırsalındaki Orejon mezrasına yaptırılan okulun açılışına katılan Kolombiya Devlet Başkanı Juan Manuel Santos çocuklarla sohbet etti.
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından Kolombiya`da, Briceno kenti kırsalındaki Orejon mezrasına yaptırılan okulun açılışının ardından, bahçeye Kolombiya Devlet Başkanı Juan Manuel Santos ve diğer misafirler tarafından hatıra fidanı dikildi.
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından Kolombiya`da, Briceno kenti kırsalındaki Orejon mezrasına yaptırılan okulun açılışı, Kolombiya Devlet Başkanı Juan Manuel Santos (Sol 2) ve Türkiye`nin Bogota Büyükelçisi Engin Yürür (Sağ 3) tarafından yapıldı.
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından Kolombiya`da, Briceno kenti kırsalındaki Orejon mezrasına yaptırılan okulun açılışında, Kolombiya Devlet Başkanı Juan Manuel Santos`a lokum ikram edildi.
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından Kolombiya`da, Briceno kenti kırsalındaki Orejon mezrasına yaptırılan okulun açılışında, Kolombiya Devlet Başkanı Juan Manuel Santos ve Dışişleri Bakanı Maria Angela Holguin`e lokum ikram edildi.
Kolombiya Devlet Başkanı Juan Manuel Santos, (Solda) Türkiye`nin Bogota Büyükelçisi Engin Yürür (Ortada) ve Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) Bogota Program Koordinatörü Doç. Dr. Mehmet Özkan, TİKA tarafından Kolombiya`da, Briceno kenti kırsalındaki Orejon mezrasına yaptırılan okulu gezdi.
Kolombiya Devlet Başkanı Juan Manuel Santos (Solda) ve Türkiye`nin Bogota Büyükelçisi Engin Yürür, (Sağda) Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından Kolombiya`da, Briceno kenti kırsalındaki Orejon mezrasına yaptırılan okulu gezdi.
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından Kolombiya`da, Briceno kenti kırsalındaki Orejon mezrasına yaptırılan okulun açılışına Kolombiya Devlet Başkanı Juan Manuel Santos katıldı.
Kolombiya Devlet Başkanı Juan Manuel Santos (Sağda) ve Türkiye`nin Bogota Büyükelçisi Engin Yürür, (Solda) Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından Kolombiya`da, Briceno kenti kırsalındaki Orejon mezrasına yaptırılan okulu gezdi.
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) tarafından Kolombiya`da, Briceno kenti kırsalındaki Orejon mezrasına yaptırılan okulun açılışına Kolombiya Devlet Başkanı Juan Manuel Santos katıldı.
Yükleniyor lütfen bekleyiniz