TBMM
TBMM
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, TBMM Genel Kurulu`nda, yeni tip koronavirüsle (Kovid -19) mücadele kapsamında yürütülen çalışmalara ilişkin milletvekillerine bilgi verdi.
TBMM
TBMM
Sağlık personelinin izinlerini iptal ettiklerini kaydeden Koca, sağlık personeline teşekkür ederek alkış istedi.
TBMM
TBMM
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca`nın çağrısına uyan milletvekilleri sağlık çalışanlarını alkışladı.
Alkışlayalım! Ne kadar alkışlasak azdır!
"Alkışlayalım! Ne kadar alkışlasak azdır!"
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter`dan "Alkışlayalım! Ne kadar alkışlasak azdır!" başlığıyla yaptığı paylaşımda, "Şimdi tam 21.00’da milletimizi, bu alkış sesini Türkiye çapında, balkonlardan yükseltmeye davet ediyorum” dedi.
Ankara
Ankara
Bu çağrı bir kampanyaya dönüştü. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, destek mesajları ile kampanyanın duyulmasını sağladı.
Ankara
Ankara
Saatler 21.00`i gösterdiğinde, Türkiye`nin dört bir yanındaki vatandaşlar dakikalarca, koronavirüsle mücadele için her türlü fedakarlığı yapan, sağlık personellerini alkışladı.
Ankara
Ankara
Kampanyaya verilen destek için, Twitter`dan teşekkür mesajı yayımlayan Koca, "Saat 21.00 alkışı için sağ ol Türkiye! Şehir şehir, ev ev çağrımıza uydun. Özverili sağlık çalışanlarımıza alkışınla güç verdin. Yarın, ertesi gün aynı saatte minnettarlığımızın sesi tekrar duyulsun! Üst üste üç gün alkışlayalım!" ifadelerini kullandı.
Ankara
Ankara
Bir vatandaş, alkışla desteğe bağlamasıyla eşlik etti.
Antalya
Antalya
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca`nın çağrısı üzerine Antalya`da vatandaşlar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının yayılmasını önlemek için özveriyle görev yapan sağlık çalışanlarına alkışla destek oldu.
Ankara
Ankara
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca`nın çağrısı üzerine Ankara’da vatandaşlar, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının yayılmasını önlemek için özveriyle görev yapan sağlık çalışanlarına alkışla destek oldu.
Ankara
Ankara
Sosyal medya üzerinden geniş kitlelere ulaşan etkinlik kapsamında, saat 21.00 itibarıyla vatadandaşlar evlerinin pencere ve balkonlarında sağlık çalışanlarını dakikalarca alkışladı.
Ankara
Ankara
Sağlık çalışanları da hastanelerden dışarı çıkarak vatandaşlara alkışlarıyla teşekkür etti.
Ankara
Ankara
Kırklareli
Kırklareli
Kırklareli`nde vatandaşlar koronavirüs (Kovid-19) salgınının yayılmasını önlemek için özveriyle çalışan sağlık çalışanlarına destek olmak için evlerinin balkonlarından alkışla destek oldu.
Adana
Adana
İstanbul
İstanbul
Burdur
Burdur
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca`nın çağrısı üzerine Burdur Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının yayılmasını önlemek için özveriyle görev yapan sağlık çalışanlarına alkışla destek oldu.
Burdur
Burdur
Kahramanmaraş
Kahramanmaraş
Yükleniyor lütfen bekleyiniz